Audi United FC — Youngsters FC

Youngsters FC B — Patočkova brána FC

One man show legendary ten JH10

Osmé utkání bylo pro Youngsters šancí vrátit se po minulém nepovedeném kole zpět do top 3 a dále pomýšlet na postup. Na plácku v areálu Čechie Smíchov se jim do cesty postavila Patočkova brána FC.

Béčko začala lehce trápit marodka a netradičně jsme se sešli jen se dvěma hráči na střídačce. Začátek utkání nás nezastihl úplně v nejlepší formě. Již v druhé minutě se po naší ztrátě míče dostal soupeř do vedení. Naštěstí bylo dost času se zápasem něco udělat a Youngsters se hned pustili do útočení. Po pár minutách byla naše snaha odměněna vyrovnávacím gólem Hanzíka. Vedení nám bohužel vydrželo sotva pár minut. Při bránění soupeřova rohu přišla obrovská laxnost v našem vápně a soupeř se pohodlně ujal vedení 2:1. Youngsters však měli ve svém středu ve výborné formě hrajícího Hanzíka, který byl s dosavadním výsledkem nespokojen a chtěl s ním něco udělat. Nejprve díky teči bránících hráčů srovnal na 2:2, aby o pár minut své představení v první půli završil zkompletováním hattricku. První poločas tak skončil 3:2 pro Hanzíka.

Úvodní minuty nám nejdou. To se potvrdilo bohužel i v tomto utkání, kdy jsme záhy po začátku druhé půle nechali soupeře srovnat na 3:3. Soupeř mohl dělat co chtěl, aby v tomto zápase získal body, ale měl prostě smůlu. Na útočné polovině se objevil Hanzík a překlopil vedení na naši stranu v poměru 4:3. Soupeř z něj již začínal být lehce frustrován, což se na něm projevilo polevením v koncentraci a nechal nás odskočit na rozdíl 3 branek v poměru 6:3. Vedení, místo aby nám přidalo na klidu, nás spíše vyvedlo z koncentrace a darovali jsme soupeři snížení na 6:4. Dosavadních pět vstřelených branek bylo Hanzíkovi málo, a tak se rozhodl přidat ještě svou šestou trefu v tomto utkání, čímž zkompletoval hattrick i v druhém poločase. V poslední minutě se ještě podařilo soupeři snížit na konečných 7:5.

„Mladící“ tak sice splnili svůj plán v tomto utkání brát dva body, pro diváky to byl jistě pohledný zápas se spoustou branek, ale předvedená hra nebyla rozhodně podle našich představ. V závěrečných kolech nás tak čeká ještě spousta tvrdé práce v boji o postup.

V dalším kole na nás čeká boj na půdě lídra naší soutěže, což bude ta největší prověrka naší kvality a připravenosti na postup do 7. ligy. Pokud u toho s námi chcete být, stačí dorazit ve čtvrtek 17.11. ve 20:15 do areálu Pražačky.

Dynamo UK — Youngsters FC

Nejhorší výsledek historie Youngsters!
Utkání s Dynamem se zvrhlo v historicky největší debakl, který náš tým schytal. Vstup do utkání přitom nebyl vůbec špatný, hrálo v poměrně rychlém tempu na obou stranách. Šance střídala šanci až přišlo jedno větší zaváhání a inkasovali jsme na 1:0. Nic se však nedělo, kdybychom vydrželi hrát stejně jako prvních 10 minut, možná bychom i nějakou branku vstřelili. Bohužel však přišel další rychlý gól, a další a další. Poločas 5:0 a my už chtěli jen „důstojně“ dohrát. Ani to se však nepovedlo a tak jsme si uřízli pořádnou ostudu.
Nutno však podotknout, že Dynamo o proti minulým setkáním výrazně posílilo a nemáme pochyb o jejich postupu do 1. ligy. Zcela zasloužená výhra.
Dnes nás čeká další zápas, kde nic jiného než výhru nebereme, protože by to zřejmě již znamenalo jistý sestup.
Držte palce!!

Dynamo UK — Youngsters FC

SEDM STATEČNÝCH URVALO TĚSNOU VÝHRU NAD DYNAMEM!
Jestli je něco v nevyzpytatelném světě Hanspaulské Ligy jistotou, tak to, že zápasy Youngsters a Dynama UK vždy nabídnou napínavou podívanou plnou emocí až do posledních vteřin. Nejinak tomu bylo i ve středeční podvečer na Čechii Smíchov. Z našeho tábora šli po celý týden samé nepříjemné zprávy, zdravotní komplikace vyřadili hned několik našich stabilních plejerů. Horkotěžko jsme tak lepili sestavu alespoň s jedním hráčem na střídání, oživit se nakonec musel i několik sezon nehrající Šula. Ukrajinci nastoupili mnohem organizovaněji než pár týdnů zpět v poháru a od začátku udávali tempo hry. Youngsters poctivě bránili a trpělivě čekali na své šance. A nečekali jsme dlouho, hned náš první roh přetavil ve vedoucí branku kapitán Maršoun, když si skvěle seběhl na Koubkovu rozehrávku. Kromě toho, ze jsou někteří hráči Dynama uřvaný magoři, jsou také ale skvělí fotbalisté a zejména hráč s číslem 10 nám svým perfektním krytím míče dělal obrovské problémy. Pro střelce Karabina připravil oba góly, kterými Dynamo otočilo vývoj zápasu a ještě navíc se na něm vyžlutil Tetiva. Ve zbytku půle nás několikrát podržel brankář Nováček, který dnes předvedl možná svůj vůbec nejlepší výkon za své dlouholeté působení v brance YFC. Naše trpělivost byla nakonec odměněna před půlí vyrovnávací brankou, když za bukem číhající Maršoun skvěle využil špatné domluvy obránce s brankářem. Druhou půli pokračoval tlak Dynama a my hrozili jen z ojedinělých brejků. Ty ale umíme perfektně a okolo čtyřicáté minuty nás po krásné souhře s Koubkem poslal do vedení kdo jiný než kapitán Maršoun. Ukrajinci utahovali šroubky, přidávali na důrazu a brekotu, ale na v repre formě chytajícího Nováčka si nepřišli. Pro fanoušky Youngsters si dokonce připravil i menší dejavu moment, když tečovanou střelu Karabina vytáhl hlavou. Zápas gradoval šest minut před koncem, kdy byl poslán předčasně do sprch Tetiva po druhé žluté. Soupeř zapojil i brankáře a v šesti přikoval naší čtyřku hluboko na svou polovinu. Štěstíčko ale dnes stálo při nás a žádná z jejich loženek si cestu do branky nenašla. V poslední minutě jsme ustáli i přímo skandálně otočený roh a mohli tak slavit třetí výhru v sezóně. Fantastický start do premiérové účasti v druhé lize tak pokračuje. Dnes sice ubylo fotbalové krásy, ale k vidění zas jednou byla oblíbená Youngsters dělničina.
Příští týden nás čeká možná ještě fotbalovější soupeř, borci ze Saens, kteří stejně jako my ještě neztratili ani bod. Středa 30.září, Mikulovka, 20:15, buď tam i ty!

Dynamo UK — Youngsters FC

Břewnows Boys KMK — Youngsters FC

Zápis rozhodčího: Vyrovnané utkání ve vysokém tempu zaslouženě vyhráli domácí, protože byli efektivnější a důraznější před brankou.

Orange Predators A — Youngsters FC

Zápis rozhodčího: Jednoznačné vítězství Predators, kteří byli ve všech směrech lepším týmem.

Dynamo UK vs Youngsters FC

Zápis rozhodčího: Hosté měli raketový vstup do utkání, ovšem domácí nic nevzdali a zápas otočili ve svůj prospěch. Utkání mělo vysoké tempo a diváci viděli dobrý zápas.