Youngsters FC B — Union Zlonín

Youngsters FC B — Strašnická Šlechta

Youngsters FC B — Prtzalona C.F.

Youngsters FC B — Kužely Kublov FK

Youngsters FC B — ExŠemíci

Beránci FC — Youngsters FC B

Youngsters FC B — Namo FC

YOUNGSTERS FC B NAVAZUJE NA PRVNÍ VÍTĚZSTVÍ
 
V pořadí druhém zápase letošní sezóny jsme doslova vyválčili další dva body do tabulky proti týmu Namo FC. Namo bylo stejně jako my ve svém prvním zápase úspěšné a oba týmy si chtěli připsat ve čtvrtek na plácku v Hrabákové vítezství a pokračovat v sérii výher.
 
Bohužel tento zápas fotbalové krásy moc nepobral a od začátku to byl boj. Důrazní hráči Nama, nám od začátku dělali problém. Chvíli trvalo, než jsme se s tím srovnali a začali držet balon a kombinovat. Odměnou nám byl gól Pánka, který tečovanou střelou překonal hostujícího brankáře. Vedení nám, ale bohužel klidu nedodalo, chvílemi to byl zmatek a doslova kopaná. Poločas tak bez výraznějších dalších šancí skončil naším vedením 1:0.
 
Druhý poločas začal stejně jako první skončil. Jeden souboj střídal druhý, šance nepřicházeli, ani na jedné straně. Bohužel v 45 minutě se po jednom ze soubojů před naším vápnem odrazil balón přesně k soupeři, který prostřelil bránící hráče a nedal Letkovi šanci reagovat. Béčko však zbraně nesložilo, na to vzít si vedení zpátky bylo ještě spoustu času. Nakonec jsme na něj nemuseli ani moc dlouho čekat. Máca si na soupeřově polovině zpracoval míč, otočil se kolem bránícího hráče a s přispěním brankáře nás poslal do vedení. Posledních 10 minut se odehrálo s jasným heslem: „gól už nedostaneme“. Youngsters se stáhli před vlastní bránu a bránili nejtěsnější možný výsledek, což se jim nakonec bez velkých obtíží povedlo.
 
Připsali jsme si tak druhé letošní vítězství, i když diváky jsme tentokrát moc nepotěšili, ale i takové zápasy se musí hrát. Pozitivem, je fakt, že dokážeme jezdit po „zadku“ a urvat i zápasy, které se nedají uhrát fotbalovosti, ale jen bojovností. Příští zápas čeká borce z béčka tým Yamato Day 22 na Mikulovce tak přijďte fandit!

Youngsters FC B — Bröndby codein IF

Béčko živí naději na 7. ligu

Ve čtvrtek večer čekalo Béčko jeho předposlední vystoupení v premiérové sezóně. Na plácku v areálu jižního města byly karty rozdány jasně. Naděje na postup nám zajistí jen výhra.

V cestě nám stálo Bröndby codein IF, se kterým jsme se dělili o 4. místo. Případná porážka by nám tak definitivně zavřela dveře a ukončila naše postupové naděje. O co se hraje, bylo jasné od úvodních minut zápasu, čemuž především v první půli odpovídala i předvedená hra. Youngsters zodpovědně bránili a snažili se najít mezery v soupeřově obraně. Šancí na obou stranách k vidění rozhodně moc nebylo a byl to spíše boj. V jedné z ojedinělých šancí se ocitl Hanzík, jeho zakončení z poměrně velkého úhlu však skončilo pouze na tyči. O pár minut později se na středu hřiště objevil Karim, který dostal prostor ke střele. Povedenou střelu k tyči však gólman dokázal vytáhnout na roh a odsoudil tak první poločas k bezgólovému stavu.

Druhý poločas Youngsters přidali na pohybu a důrazu. Odměnou jim bylo vedení 1:0, díky důrazu před brankou ze strany Drába. Vedení nám dodalo klid na kopačky, čehož po pár minutách povedeným zakončením využil Pánek. Když o pár minut později navýšili Youngsters skóre na rozdíl tří branek, zdálo se, že posledních pár minut už dohrají s klidem a pošetří síly na poslední bitvu. Ale to bychom nebyli my, abychom si to neudělali těžší. Nejdříve Pánek nabídl po hrubce soupeři snížení na 3:1 a o pár minut později přišla další rána a soupeř se dotáhl na nejtěsnější možný rozdíl. Do konce zápasu zbývalo pár minut, ve kterých se Youngsters dokázali dostatečně zkoncentrovat a zápas dovést do vítězného konce. Vítězství 3:2 nás stále drží ve hře o postup.

Rozhodující bitva nás čeká již ve čtvrtek proti Monica Bellucci A.C.

Kožich II.FC vs Youngsters FC

Zápis rozhodčího: Rychlé, technické, místy ale zbytečně tvrdé utkání. Domácí byli paradoxně lepší, ale nedokázali lépe zakončovat šance, zatímco Youngsters se dařila hra na brejky.

Youngsters FC vs ZAK Praha

Zápis rozhodčího: Jednoznačný průběh, domácí do této ligy nepatří.