Beránci FC — Youngsters FC B

Youngsters FC B — Namo FC

Youngsters FC B — Bröndby codein IF

Béčko živí naději na 7. ligu

Ve čtvrtek večer čekalo Béčko jeho předposlední vystoupení v premiérové sezóně. Na plácku v areálu jižního města byly karty rozdány jasně. Naděje na postup nám zajistí jen výhra.

V cestě nám stálo Bröndby codein IF, se kterým jsme se dělili o 4. místo. Případná porážka by nám tak definitivně zavřela dveře a ukončila naše postupové naděje. O co se hraje, bylo jasné od úvodních minut zápasu, čemuž především v první půli odpovídala i předvedená hra. Youngsters zodpovědně bránili a snažili se najít mezery v soupeřově obraně. Šancí na obou stranách k vidění rozhodně moc nebylo a byl to spíše boj. V jedné z ojedinělých šancí se ocitl Hanzík, jeho zakončení z poměrně velkého úhlu však skončilo pouze na tyči. O pár minut později se na středu hřiště objevil Karim, který dostal prostor ke střele. Povedenou střelu k tyči však gólman dokázal vytáhnout na roh a odsoudil tak první poločas k bezgólovému stavu.

Druhý poločas Youngsters přidali na pohybu a důrazu. Odměnou jim bylo vedení 1:0, díky důrazu před brankou ze strany Drába. Vedení nám dodalo klid na kopačky, čehož po pár minutách povedeným zakončením využil Pánek. Když o pár minut později navýšili Youngsters skóre na rozdíl tří branek, zdálo se, že posledních pár minut už dohrají s klidem a pošetří síly na poslední bitvu. Ale to bychom nebyli my, abychom si to neudělali těžší. Nejdříve Pánek nabídl po hrubce soupeři snížení na 3:1 a o pár minut později přišla další rána a soupeř se dotáhl na nejtěsnější možný rozdíl. Do konce zápasu zbývalo pár minut, ve kterých se Youngsters dokázali dostatečně zkoncentrovat a zápas dovést do vítězného konce. Vítězství 3:2 nás stále drží ve hře o postup.

Rozhodující bitva nás čeká již ve čtvrtek proti Monica Bellucci A.C.

Kožich II.FC vs Youngsters FC

Zápis rozhodčího: Rychlé, technické, místy ale zbytečně tvrdé utkání. Domácí byli paradoxně lepší, ale nedokázali lépe zakončovat šance, zatímco Youngsters se dařila hra na brejky.

Youngsters FC vs ZAK Praha

Zápis rozhodčího: Jednoznačný průběh, domácí do této ligy nepatří.

Vozovna Hloubětín „A“ vs Youngsters FC

Zápis rozhodčího: Rychlé utkání, které by spíše odpovídalo úrovní zápasu z vyšších lig. A to hlavně výkon hostí, kteří zaslouženě vyhráli. Domácí měli dost šancí, ale až na jednu všechny zahodili a udělali i pár zbytečných chyb v obraně.