Morová rána 1.FC — Youngsters FC A

Youngsters FC A — Huňáč PK

Youngsters FC — Legion Aliena A

Morová rána 1.FC — Youngsters FC

YOUNGSTERS POPRVÉ V SEZONĚ PADLI!
Zápas proti jednomu z nejlepších týmů naší soutěže, Morové Ráně, pro nás přitom nezačal vůbec špatně. Steinocherova zbloudilá střela si k překvapení všech našla skrze děravé rukavice brankáře cestu až do sítě. Kdo by v tu chvíli čekal, jakým způsobem bude deptat naše střelce ve zbytku zápasu…
Kvalita soupeře se ale brzo začala projevovat a šance na jejich straně začaly naskakovat. Velké problémy nám dělaly zejména náběhy z druhé vlny, které jsme zachytávali jen s obtížemi. A nebo taky vůbec, jako ve třech dost obdobných případech. A protože šance na naší straně zůstali nevyužity, do kabin se šlo za stavu 3:1 pro Morovou Ránu.
O půli jsme si řekli, že je třeba více se tlačit před brankáře a tato taktika brzy slavila úspěch. Charvát se chvíli zapomněl na hrotu a díky jeho práci v brankovišti slavila úspěch Steinocherova skrytá střela. Morová Rána ale velmi rychle reagovala a opět odskočila do dvoubrankového vedení.
Další průběh zápasu se nesl v duchu našeho marného dobývání soupeřovi branky a rychlých brejků na druhé straně, které musel několikrát řešit opět skvělý Nováček. A když se nám pár minut před koncem konečně povedlo přiblížit se na rozdíl jedné branky poté, co Steinocher završil hattrick, Morová Rána nám snad ihned z následující akce opět odskočila. Z této rány už jsme se oklepat nedokázali a do konce zápasu ještě jednou inkasovali.
Utkání mělo vysoké tempo, k čemuž kromě kvality obou týmů přispěli i velice přesně pískající rozhodčí. Nezbývá než pogratulovat soupeři a již zítra jit zabojovat o další dva body do tabulky.

Youngsters FC — Huňáč PK

YOUNGSTERS VYBOJOVALI BOD V SAMÉM ZÁVĚRU PO TEČOVANÉ STŘELE BRANKÁŘE.
 
Čtvrté kolo, široké hřiště na Meteoru, další výborně hrající ukrajinský soupeř a Youngsters stále bez prohry, tak to by byla ve zkratce upoutávka na úterní utkání. Jestli na něco letos Youngsters sází, tak je to výborná docházka, se kterou nebyl problém ani tentokrát. Přitom mladičký Koudelka stál kvůli kartám, lídr obrany Charvát dal přednost velkému fotbalu a Tetiva opět odcestoval za poznáváním světa.
 
V prvním poločase na nás aktivně hrající Huňáč vlítnul, a i přes výborně chytajícího Nováčka se po špatném přebrání našich hráčů dostal do vedení. Po chvilce se hra vyrovnala a šance začali naopak přibývat na naší straně, ale velikán v brance Huňáče byl proti inkasování jakékoliv branky. Po pár ztroskotání se nakonec povedlo vyrovnat Veselému, který i ve svém druhém zápase za YFC dokázal skórovat. Za stavu 1:1 přišla opět malá chyba v obraném postavení a po smolných odrazech jsme znovu prohrávali. Vyrovnaný poločas tak skončil v náš neprospěch, nicméně naše předvedená hra nebyla proti běhavějšímu soupeři vůbec špatná.
 
Druhý poločas začal stejně jako ten první, a to další šťastnou brankou pro Huňáč. Tým to však nepoložilo, ba naopak. Za stavu 3:1 už jsme neměli co ztratit a pustili se do útoku. V některých pasážích se nám doslova povedlo uzamknout soupeře na vlastní polovině, který zaplať pánbůh řešil své brejky velmi zmatečně, a tak jsme mohli konečně udeřit my. Nejprve se po individuální akci Koubka prosadil Náprstek, aby pak minutu před koncem přišla zasloužená odměna v podobě vyrovnání. Nováček vysunutý z branky navezl balón na polovinu hřiště a nečekaně vypálil do skrumáže před sebou. Balón se začal mezi našimi útočníky a obránci soupeře odrážet jako kulička v pinballu, až nakonec z ničeho nic skončila v kase bezradného brankáře. Soupeři nezbylo jen hlasitě dodat klasické „suka blyat, pizdec!“. Huňáč byl z inkasované branky natolik opařený, že po gólu rozehrál rovnou na nohu Steinochera, který ihned z voleje vypálil a stále se vztekající brankář měl co dělat, aby skočil zpátky do brány a vytáhl tuto chytrou střelu alespoň na roh. To by teda byla sladká tečka, pomysleli naši hráči, ale upřímně bychom asi chtěli moc. Zasloužená remíza, my stále bez prohry a parádní fotbalový výkon na který naši fanoušci nejsou tolik zvyklí.

Youngsters FC — Huňáč PK

Morová rána 1.FC — Youngsters FC

Youngsters FC — BongoBongo AC

Zápis rozhodčího: Velice bojovné utkání z obou stran, vyhrál lepší tým.

Youngsters FC — Koberce Trend ARG

Zápis rozhodčího: Hosté byli po celý zápas jednoznačně lepší.