Youngsters FC — Bruins FC

BejkBuu FC — Youngsters FC B

Youngsters se omluvili ze zápasu. Kontumační výhra 6:0 pro domácí.

Youngsters FC — Torpedo Barrandov

YOUNGSTERS PORAZILI TORPEDO BARRANDOV A SLAVÍ PRVNÍ VÝHRU V SEZONĚ!
V pátek večer nás čekal soupeř, kterému se zatím podobně jako nám v sezoně příliš nedaří. Návrat do sestavy konečně ohlásil pilíř zadních řad Charvát, první oficiální start v dresu Youngsters si pak připsal mladý Koudelka, bratr našeho kanonýra a kapitána Maršouna. Chyběla naopak naše stálice mezi třemi tyčemi Nováček, rukavice tak musel navléct Letko.
V úvodu zápasu jsme se trošku hledali, a výsledkem tohoto vlažného začátku byla branka v naší síti. Do půle ale ještě stihl odpovědět Maršoun. Druhý poločas nám vyšel mnohem lépe, zodpovědně jsme bránili a vyráželi do smrtících brejků. Brzy jsme získali dvoubrankový náskok, na konci akce byl v obou případech neomylný Maršoun, nejdříve těžil ze skvělé práce Charváta, poté vymetl pavučiny z šibenice po dobrém vyvezení míče od Smetany.
Soupeř se s prohrou ale nechtěl smířit, do kombinace zapojil i brankáře a začal nám zle zatápět. Naše defenziva dlouho odolávala, kapitulovala nakonec až deset minut před koncem. Místo závěrečného tlaku Torpeda naštěstí přišlo rychlé rozhodnutí. Důrazně presující Smetana obral na půli soupeřova brankáře a trefit prázdnou branku už mu nedělalo problém. Barrandov už na další pokus o zvrat neměl síly a posledních pár minut se odehrálo jasně v režii Youngsters. Nejdříve přidal další hřebíček do rakve svým čtvrtým gólem Maršoun a nakonec si svůj střelecký účet v YFC otevřel i debutant Koudelka, když svou individuální akci zakončil precizně střelou mezi nohy brankáře. Vypadá to, že střelecké geny jsou v rodině!
Vysledek je pro soupeře možná trochu krutý, každopádně pro nás důležitá výhra a jasný signál, že Youngsters se s druhou ligou loučit rozhodně nechtějí! Další zápas nás čeká už dnes v 18:15 na Děkance proti týmu Real Tide XXL.

Youngsters FC vs Batalion 91 „A“

Zápis rozhodčího: Pěkný zápas v duchu fair play. Mirnou převahu zužitkoval vítězný tým.