Youngsters FC — Inter Ohradní

Youngsters FC A — Les Miserables

Válcovny plechu MS FC — Youngsters FC B

Legion Aliena A — Youngsters FC

Youngsters FC — Uragan

Modrá vopice TJ — Youngsters FC B

Béčko bere body i do třetice!
V úterý podvečer se na Pražačce Béčko chystalo na své třetí vystoupení v 6.lize. Oproti minulému kolu jsme nemohli využít defenzivní umění Letka a ofenzivní schopnosti Hada. Dobrou zprávou byl však návrat Býčka do obrané linie týmu.
Utkání začalo opatrně s obou stran. Možná to bylo neúčastí rozhodčího, kdo ví. Naše obrana s přehledem hlídala soupeřovo pokusy a nepouštěla ho k ohrožení naší brány, kterou pro tento zápas hájil opět Vávra. Po pár minutách šla však opatrnost stranou a začalo se hrát nahoru dolů. Šance se střídali na obou stranách. Do vedení jsme nakonec šli my, zásluhou Hrubého, který je zatím nejlepším střelcem týmu. Soupeři se bohužel po naší chybné rozehrávce podařilo ještě do poločasu srovnat na 1:1.
Druhý poločas pokračoval podle stejných not, jako skončil ten první. Šance se střídali na obou stranách, ale ani jednomu týmu se nedařilo prosadit. V našem případě nám k tomu nepomohlo ani několik rohů a dlouhých autů. Hrubý si v samostatném úniku neporadil s domácím brankářem a když Pánek v poslední minutě nasměřoval své zakončení pouze do tyče, bylo o dělbě bodů rozhodnuto. Nutno však podotknout, že diváky i přes nedostatek branek, zápas rozhodně nenudil.

Medvědi B — Youngsters FC B

BÉČKO v úvodním zápase podzimu bere „pouze“ bod!
V úterý podvečer vstoupilo béčko do svého prvního zápasu v šesté lize na Pražačce. Po minulé sezoně doznal tým pár změn, navíc mimo hru zůstává stále univerzál Hanzík, takže naše forma byla tak trochu hádankou.
V úvodu zápasu na nás byla patrná delší herní pauza a nerozehranost. Balon nám úplně nedržel na kopačkách a spousta nepřesností nám taky nepomohla. Naštěstí nám pomohl signál okoukaný od úspěšnějšího A-týmu, kdy jsme si pomohli rozehrávkou autu, na jejímž konci byl úspěšně zakončující Hrubý, který nás poslal hlavou do vedení. Další branku se nám v prvním poločase přidat nepodařilo, a tak se vyplnilo staré známe nedáš, dostaneš. Po sporném zákroku na Vokouna se soupeř dostal do přečíslení a podařilo se mu překonat bezmocného Letka.
Druhý poločas pro nás bohužel začal stejně, jako skončil první. Po nepohlídaném náběhu ze strany šel soupeř do vedení. Obdržená branka nás sice nepoložila, ale pozorně bránící soupeř, nás dlouho nepouštěl do žádné vážnější šance. Stáhl se před vlastní branku a pozorně bránil. Poté jsme konečně přešli k nacvičené taktice a začali kombinovat společně s brankářem, který hrál chvílemi až na půlící čáře. Vyplatilo se. Jedna nevině vypadající prudká nahrávka před branku od Letka nakonec skončila v sítí, když si našla cestu mezi nohama minimálně dvou bránících hráčů. Zda to byla nahrávka nebo střela, se bohužel novináři Letka zapomněli zeptat, a tak odpověď na tuto otázku zná jen on sám. O pár minut později opět po signálu z autu udeřil Hrubý a poslal nás do vedení 3:2. Bohužel v poslední minutě se po rozehrávce našeho rohu dostal soupeř do brejku, který nedokázal zastavit bránící Vávra, ani chytající Letko. První zápas v šesté lize tak znamená zisk „pouze“ jednoho bodu.
Další zápas nás čeká již příští čtvrtek na Mikulovce a doufejme, že tentokrát už půjdou všechny body za námi.

Lužinýýý Boys — Youngsters FC B

Bruins FC — Youngsters FC

Youngsters FC — MC Sarmat A

YOUNGSTERS BEZ STŘÍDÁNÍ ODOLÁVALI POUZE PRVNÍ POLOČAS

Středeční finálové utkání MOL cupu velmi nepříjemně ovlivnilo naši soupisku, jelikož máme v týmu pár rudých snílků, kteří letos opět cejtí šanci na úspěch. Bohužel, tak jako to nevyšlo Spartě, to nevyšlo ani nám. Nejenom fotbalový souběh, ale především i velká vlna zranění nás odsoudila k utkání bez střídání. Naopak Sarmat dorazil v plné polní, navíc se dvěma velmi atletickými borci tmavé pleti, kteří byli k nezastavení.

Začátek utkání nám vyšel a ze zajištěné obrany jsme se postupně dostávali do šancí více než náš soupeř. Naše aktivita byla i po perfektně sehraném rohu odměněna brankou na 1:0, když Maršoun po Hájkově rozehrání propálil vše, co mu stálo v cestě. Bohužel konec poločasu nás zastihl trochu nepřipravené. Nejprve zatáhl Bílý za ruční brzdu a kopala se penalta, kterou Sarmat proměnil a než jsme se rozkoukali, Nováček v souboji sestřelil pozdním výběhem útočníka a kopala se opět penalta. Tu tentokrát Nováček zlikvidoval, bohužel opět na nohu exekutorovi a ten se z dorážky nemýlil. Do konce poločasu Sarmat udeřil ještě jednou a nám už pomalu docházeli síly.

Ve druhém poločase jsme unaveni čekali na svojí šanci a ta po perfektním brejku přišla. Snížení krásnou střelou pod klacek zajistil Tetiva. Bohužel další šance z naší strany moc nepřicházeli a aktivní Sarmat poklidnou rozehrou unavoval naše nohy natolik, že jsme nebyli schopni zachytávat náběhy aktivních útočníků. Velmi špatné bránění předvedl Maršoun a po jeho chybách v závěru Sarmat dvakrát pečetil své vítězství. Soupeř měl kvalitu, zkušeně nás rozebral a zaslouženě vyhrál, bohužel bez střídání se na téhle úrovni s naší nulovou fyzičkou hrát nedá.