Youngsters FC — MFK Klokan B

Pneuservis-Bartoušek — Youngsters FC

InBev Tigers — Youngsters FC B

Béčko si bere příklad z výkonu Sparty v derby.
V sedmém utkání nás čekal přímý boj o druhou příčku proti !nBev Tigers, který byl před námi jen díky lepšímu skóre. Naši borci si chtěli vytvořit co nejlepší pozici do závěrečných zápasů 8. ligy.
Netradiční čas výkopu, již v 17:45, se pro nás ukázal jako menší komplikace, naše gólmanská jednička Šaněk bohužel nestíhal. Do branky se tak od prvních minut postavil Hanzík. Bohužel taktika „co nejvíce mu pomoci a nepustit soupeře do šancí“ vzala za své už ve třetí minutě, kdy se střelou mezi nohy dostal soupeř do vedení 1:0. O pár minut později ztratil Letko na naší polovině lacině míč, čehož soupeř dokázal využít a navýšil svůj náskok na 2:0. Mezitím dorazil Šaněk, který se ihned bez rozcvičení postavil do branky a čelil dalším pokusům soupeře. Ani přítomnost gólmanské jedničky nedokázala zabránit našemu soupeři ve vstřelení další branky, která přišla v 15. minutě. Bohužel náš výkon byl hrůzostrašný, všude jsme byli pozdě, soupeř v poklidu kombinoval a dostával se do dalších šancí. My jsme se na útočnou polovinu dostávali jen sporadicky. Byli jsme zralí na ručník, ale kalich hořkosti jsme v prvním poločase ještě neměli do dna vypit. Před koncem první půle jsme dostali ještě čtvrtý gól.
Naštěstí zde podobnost s hráči Sparty končí. Do druhého poločasu jsme nastoupili jako úplně jiný tým. Přidali jsme na pohybu, důrazu a zatlačili soupeře před vlastní branku. Odměnou nám byl hned po pár minutách gól na 4:1, o který se postaral Marcin. Youngsters byli jako polití živou vodou a nadále drželi soupeře přikovaného na vlastní polovině. Po povedené střele Akrama bylo ještě veseleji. Youngsters cítili šanci se zápasem ještě něco udělat a nechtěli se tak lehce vzdát. Jejich snahu navíc podpořil kontaktní gól z kopačky Mikeše, který snížil na 4:3. Soupeř byl z výsledku druhého poločasu rozhozen, ztrácel půdu pod nohama a přál si, aby už byl konec. Šance na srovnání se naskytla pár minut před koncem, v podobě standardní situace z dobré vzdálenosti. Bohužel jsme ji nedokázali využít a zakončení si cestu mezi tři tyče nenašlo. S blížícím se koncem zápasu jsme museli hru ještě více otevřít. Kýžené vyrovnávací branky se nám však dosáhnout nepodařilo. Navíc nám v poslední minutě soupeř zasadil další ránu a navýšil své vedení na konečných 5:3.
Tentokrát Youngsters na body nedosáhlo. Nepomohl jim k tomu ani „heroický“ výkon v druhém poločase. Nezbývá nám tak nic jiného, než tento zápas hodit za hlavu a v dalším zápase, který nás čeká již v úterý na Smíchově proti Patočkově Bráně FC od 19:30, napravit naše zaváhání.

Pneuservis-Bartoušek — Youngsters FC

YOUNGSTERS I PŘES DALŠÍ PROHRU MOHOU SLAVIT!
Poslední kolo Hanspaulské ligy hrané v jeden den prakticky ve stejnou dobu přinášel mnoho otazníků. Kdo bude mistr a postoupí do první ligy? Kdo vyhraje nejlepšího střelce skupiny? Kdo doprovodí Torpédo Barandov a s druhou ligou se rozloučí? Jelikož boj o titul se nás zdaleka netýkal bylo potřeba se soustředit především na záchranu. Ke spokojenosti kapitána Maršouna bylo odhodlání se udržet, tak obrovské, že dokonce dva hráče musel nechat doma. V mrazivém večeru se tedy na hřišti v Záběhlicích hlásilo jedenáct hráčů, včetně navrátilce po zranění Vokurky. Oproti naším soupeřům jsme v posledním kole měli nepříjemnější los v podobě Pneuservisu Bartoušek, se kterým se nám hraje velice těžce a bohužel tomu nebylo jinak ani tentokrát.
Pneuservis začal ihned kombinovat a především běhat, což naší obraně dělalo velké problémy. Netrvalo dlouho a soupeř šel do tří brankového vedení. Poté přišla smolná chvilka kdy nejprve Charvát v ložené šanci trefil pouze tyč, Vokurka se opět zranil a při svižně zahraném brejku Tetiva zatáhl za ruční brzdu. Faul ano, ale k údivu všem rozhodčí vytáhl na hanspaulce ihned červenou kartu, trošku šašek pomysleli jsme si, zanadávali a šlo se hrát dále. Paradoxně v oslabení jsme neinkasovali ani branku, ale byli jsme rádi, že ten kolotoč zastavila poločasová přestávka. Během druhého poločasu bylo vidět, že soustředěnost některých borců se spíš uchylovala k výsledkům z ostatních zápasů a z toho pramenili další chyby, které soupeř trestal. Ani tak vykřesání naděje, jako spíš jediný čestný úspěch zaznamenal aspoň kapitán Maršoun po skvělé nabídce Koubka.
Zápas tedy skončil debaklem 7:1 a my museli čekat na ostatní výsledky. Hned ten první naštěstí hrál v náš prospěch a tak děkujeme Morové raně, která nás tak zachránila v druhé lize!

Prague Gunners — Youngsters FC

Zápas skončil kontumačně 0:6 ve prospěch týmu Youngsters FC z důvodu odstoupení týmu Prague Gunners ze soutěže.

Youngsters FC — Torpedo Barrandov

Dříve než ve středu nastoupíme do dalšího zápasu s UTS Vršovice, je potřeba si nejdříve připomenout výsledek z posledního zápasu s týmem Torpedo Barandov.
Již pár dní před zápasem, když se k nám dostlali zprávy a dvou absencích důležitých hráčů, bylo jasné, že tento zápas rozhodně nebude jednoduchý a budeme muset povolat hráče, které jsme po nucené pauze doposud neviděli.
Hned na úvod zápasu jsme si však vytvořili hned několik šancí, které si jistě branku zasloužili. Bohužel koncovka není v posledních zápasech naší silnou stránkou a tak po spoustě neproměněných šancí musel opět zasáhnou Charvát. Z téměř totožné pozice jako minulý zápas dostal možnost volného přímého kopu a opět se nemýlil. Vedro však bylo neúprosné a i my, vzhledem k počtu hráčů na střídačce, museli polevit. Z hry se následně stal spíše taktický boj ve středu hřiště a vyčkávání na první chybu. Ta bohužel přišla na naší straně, kdy po nedohodě zakládání útoku došlo k laciné stráně míče a soupeř i díky šťastnému odrazu dokázal překovat Nováčka. Poté se však pokračovalo vy vyrovnané hře s mírnou převahou našeho týmu, bohužel stále s mizernou koncovkou. Poločas tak skončil 1:1.
Do druhé půle však nastoupili aktivněji hostě a po pár minutách trestali podruhé. Jelikož jsme však tento zápas chtěli za každou cenu vyhrát, ihned jsme vrhli veškeré síly do útoku, což se nám mohlo stát osudným. Soupeř jednoduše zalezl na svou polovinu a vyčkával na naše ztráty, kterých přicházelo poněkud dost. Nebýt skvěle chytajícího Nováčka, mohlo být zápas rozhodnutý již několik minut před koncem. Ačkoli jsme na vyrovnání měli téměř 25 minut, nejenom že jsme si nedokázali vytvořit moc vyložených šancí, ale také se nám vůbec nedařilo držet míč. Vyrovnávací branku nám tak musel darovat soupeř minutu před koncem, kdy brankář hostů trestuhodně rozehrál na rozběhlého Charváta a ten samostatný únik s přehledem proměnil. Zápas tak skončil již naší třetí remízou, která nás udržela na 3. místě.

Pneuservis-Bartoušek — Youngsters FC

Youngsters FC — Erko Kbely

Torpedo Barrandov vs Youngsters FC

V hodně tvrdém zápase zvládli Youngsters držet krok se soupeřem pouze první poločas, kde mohli jenom litovat zahozených šancí.

Zápas nedohrál pro vyhozené rameno Hamouche a i většina ostatních hráčů opouštěla areál v Záběhlicích značně kulhavou chůzí. Karimovi přejeme co nejrychlejší uzdravení a za týden jedem do Hostivaře definitivně potvrdit naše setrvání ve třetí lize!

Youngsters FC vs S.N.F. A

Po delší době konečně Youngsters vybojovali plný počet bodů! Na rozdíl od minulého týdne se nás sešlo dost, a tak jsme mohli střídat hokejově dvě pětky.

Ačkoliv hosté vstoupili do utkání aktivněji, tak právě Youngsters se povedlo vstřelit první branku a od té doby převzali kontrolu nad utkáním. A když už byl stav 4:0, nikdo nepochyboval, že pojedeme domů bez ztráty bodu. Ale asi bychom to nebyli my, kdybychom utkání nezdramatizovali a nedali soupeři naději na zvrat utkání. Zhruba 10minut před koncem se hostům povedlo snížit a o minutu později to bylo už dokonce 4:2. Naštěstí se nám hru podařilo uklidnit a zápas tak skončil naším vítězstvím.

Na obrázku může být: 11 lidí