VRŠOVICE CUP 2018

YOUNGSTERS KONEČNĚ PROLOMILI FINÁLOVÉ PROKLETÍ A SLAVÍ HISTORICKÝ TRIUMF!

Turnaj ve Vršovické hale je už tradiční součást našeho zimního fotbalového programu. Po dvou druhých místech z minulých ročníků, byly naše ambice jenom ty nejvyšší. Do zbraně tak byl po dlouhé době povolán Pařík a na výpomoc z týmu AC Texaské Hyeny dorazil Mulač. Jak už je naším dobrým zvykem, skupinové boje nás úplně v top formě nezastihli. Charvát s Mulačem jen těžce kousali včerejší vodaso, vázla rozehrávka a vůbec jsme tak trochu hledali svou herní tvář.

Jak mohla bilance výhra-plichta-prohra s těžce záporným skóre, stačit na druhé místo ve skupině, doteď netušíme, ale díky této anomálii nás každopádně čekal ve čtvrtfinále relativně přijatelný soupeř. Tým sice opustila hostující hyena Mulač, ale z nejhoršího už se dostal Charvát, slinu chytil zejména Pařík se Smetanou a podpořit tým alespoň z lavičky dorazil po operaci se zotavující Vokurka. A válec jménem Youngsters se začal konečně naplno rozjíždět.

Ve čtvrtfinále to odsral čtyřgólovou nadílkou Hunter Team a v boji o finále nás tak čekala repríza souboje s Nebyli, kteří ve skupině vyučovali a rozebrali nás jak lego. Opět se ale potvrdilo, že Youngsters vyřazovací boje zvládají perfektně a po zodpovědném výkonu a bezgólovém průběhu se šlo na penalty. Soupeř své dva první pokusy proměnil, za nás úspěšně kontroval Pařík s Charvátem. Ve třetí sérii přišlo první soupeřovo zaváhání a rozhodnutí tak měl na kopačce Maršoun. Tíhu okamžiku ale neunesl, a s jeho malinou do středu branky neměl gólman Nebyli problém. Druhý mečbol nám připravil skvělým zákrokem v další sérii brankář Šaněk, Mihula už touto nabídnutou šancí nepohrdl, suverénně uklidil pod klacek a šlo se slavit.

Kdo ve finále s Batalionem čekal napínavou bitvu, musel být zklamán. Youngsters od začátku zamkli svého soupeře na jeho půlce a jednoznačně si šli za premiérovým pohárovým triumfem. Soupeři postupně nasázeli do sítě čtyři banány a ostudou hrozící výsledek zvládl Batalion zmírnit až čestným zářezem v posledních vteřinách. Po nesmyslu druhých míst tak byla konečně prolomena finálová kletba a Youngsters mohli poprvé zvednout nad hlavu pohár za první místo.

Sestava: Šaněk – Charvát, Mulač, Letko – Mihula, Smetana – Pařík, Maršoun

YOUNGSTERS FAKIN CHAMPIONS!

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *