YOUNGSTERS BEZ STŘÍDÁNÍ ODOLÁVALI POUZE PRVNÍ POLOČAS

Středeční finálové utkání MOL cupu velmi nepříjemně ovlivnilo naši soupisku, jelikož máme v týmu pár rudých snílků, kteří letos opět cejtí šanci na úspěch. Bohužel, tak jako to nevyšlo Spartě, to nevyšlo ani nám. Nejenom fotbalový souběh, ale především i velká vlna zranění nás odsoudila k utkání bez střídání. Naopak Sarmat dorazil v plné polní, navíc se dvěma velmi atletickými borci tmavé pleti, kteří byli k nezastavení.

Začátek utkání nám vyšel a ze zajištěné obrany jsme se postupně dostávali do šancí více než náš soupeř. Naše aktivita byla i po perfektně sehraném rohu odměněna brankou na 1:0, když Maršoun po Hájkově rozehrání propálil vše, co mu stálo v cestě. Bohužel konec poločasu nás zastihl trochu nepřipravené. Nejprve zatáhl Bílý za ruční brzdu a kopala se penalta, kterou Sarmat proměnil a než jsme se rozkoukali, Nováček v souboji sestřelil pozdním výběhem útočníka a kopala se opět penalta. Tu tentokrát Nováček zlikvidoval, bohužel opět na nohu exekutorovi a ten se z dorážky nemýlil. Do konce poločasu Sarmat udeřil ještě jednou a nám už pomalu docházeli síly.


Ve druhém poločase jsme unaveni čekali na svojí šanci a ta po perfektním brejku přišla. Snížení krásnou střelou pod klacek zajistil Tetiva. Bohužel další šance z naší strany moc nepřicházeli a aktivní Sarmat poklidnou rozehrou unavoval naše nohy natolik, že jsme nebyli schopni zachytávat náběhy aktivních útočníků. Velmi špatné bránění předvedl Maršoun a po jeho chybách v závěru Sarmat dvakrát pečetil své vítězství. Soupeř měl kvalitu, zkušeně nás rozebral a zaslouženě vyhrál, bohužel bez střídání se na téhle úrovni s naší nulovou fyzičkou hrát nedá.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *