Vybojovaná remíza s Kometou.

Po totálně prospaném úvodu z naší strany se soupeř dostal rychle do dvoubrankového vedení a my se horko těžko dostávali do tempa. Naštěstí máme v týmu Carlose, který rozhodně nerad prohrává, a tak jako jeden z mála se snažil strhnout svou aktivitou ostatní k lepšímu výkonu. Nakonec sám i branku vstřelil a snížil na 2:1, ale o pár chvil později byl rozdíl opět o dvě branky. Stav 3:1, i přes několik vyložených šancí na obou stranách, vydržel až do poločasu. O přestávku nastoupil rozhněvaný Nováček a pořádně vyčinil celému týmu. Bylo to potřeba a hlavně to pomohlo....

Stará dáma ukázala sílu mládí a nedala nám šanci.

I když jsme na soupeře hned od prvních vteřin vlétli, šli do rychlého vedení a měli spoustu dalších šancí, tak soupeř poměrně rychle zareagoval a převzal otěže zápasu. Hráči Staré dámy rozjeli kolotoč a Nováček v bráně musel předvádět jeden zákrok za druhým. Bohužel netrvalo dlouho a soupeř během minuty otočil skóre ve svůj prospěch a i nadále pokračoval v neustálém obléhání naši branky. V podobném duchu se zápas nesl až do stavu 6:1. Poté konečně trochu polevil s nám se povedlo utkání třemi góly trochu zdramatizovat.

Youngsters rozstříleli nevýrazné Saens.

Kanonádu řídil hattrickem Maione, svůj dvouzápasový gólový půst pak dvěma kusy v druhé půli rázně ukončil kapitán Maršoun. Soupeře jsme po většinu zápasu drželi na uzdě, výrazněji se prosadil az v závěru po našem klasickém polevení.

PRVNÍ BODY PRO YOUNGSTERS!

Jarní sezóna začala, a tak se vám po delší odmlce opět hlásíme s pozápasovými reporty. Jelikož první dvě kole jeden z našich reportérů nedokázal do teď sepsat, tak se za nimi pouze v rychlosti ohlédneme. Oba zápasy byli pro nás bohužel nepříznivé 4:3 a 4:2. V prvním kole jsme nestačili na nováčka Pfefrs FC, kterému jsme prakticky darovali body naším velmi špatným výkonem bez komunikace. Ve druhém kole jsme byli naopak mnohem lepší, než soupeř, ale k naší smůle jsme nastřelili 5x konstrukci brány a naopak Bruins FC proměnili prakticky vše....

DO NOVÉ SEZÓNY S NOVÝM LOGEM

Hanspaulka se probouzí ze zimního spánku a je tak nejvyšší čas na předsezonní zhodnocení naší přípravy. Jelikož už nejsme zrovna mladíci a většina z nás má spoustu jiných starostí než je fotbal, zvolili jsme pro letošní zimu především individuální přípravu, kterou doplnil pouze jeden velice neúspěšný turnaj. Toť asi vše k naší přípravě. Kdo však nelenil, byl opět management a tým oblékl do nového kabátu. Představujeme Vám nové logo, které o proti starší verzi dostalo poněkud odlehčený vzhled.