Youngsters FC B — Vystřelený střely

YOUNGSTERS „B“ OTOČILI POLOČASOVÝ VÝSLEDEK A MOHOU POMÝŠLET NA POSTUP

Vystřelené střely, tým plný mladíčků, kteří byli doslova jako utržený ze řetězu s fanclubem čítající cca 50 členů. Tak nějak by se v krátkosti dal shrnout náš soupeř. Dejvické Hanspaulské hřiště, které bývalo domácí baštou „A“ týmu a k tomu sluníčko, které na hráčích rovnou měnilo pot v páru. Naše soupiska čítala dva borce na střídání a pár fanoušků, kteří to měli, tak blízko, že dorazili dokonce i pěšky. Zápas jsme začali celkem aktivně, nicméně „mladíci“ byli tentokrát v jiném dresu. Po několika neproměněných šancích Hanzíka šel náš soupeř z ničeho nic do vedení. Opravdu jich bylo plné hřiště a i když následně vyrovnal Dráb po výborně kombinaci s Hanzíkem, střely opět odskočili do vedení. Na polovině hřiště přišla Letkova minela a útočník pelášející sám na branku, se bohužel nemýlil. Za nepříznivého stavu nás několikrát v brance podržel Šaněk a poté skončil první poločas.

Do druhého poločasu jsme opět nevstoupili dobře a v úmorném vedru se snažili přežít útoky běhavěho soupeře. Pouze opětovně skvěle chytající Šaněk a konstrukce brány byli proti navýšení skóre. Aktivně hrající Hanzík se nakonec přeci jenom dočkal čestného úspěchu, když Letko napravil svojí chybu z prvního poločasu a po klasickém úprku po lajně namazal Kubovi proti noze a bylo to 2:2! Vystřelené střely dál předváděly festival zahozených šancí a i když je jejich fanclub hnal za vítězstvím oni by snad gól nedali ani z brankové čáry. Běhavější, víc na balonu aktivní soupeř doplatil na jedinou věc, která jim zkrátka ještě nějakou dobu bude chybět a tou je zkušenost. Youngsters si v klidu počkali na svojí šanci a ta přišla pár minut před koncem. Hanzík si převzal balón v útočné polovině, ronaldhinovkou nasadil obránci housle a podtlakem křižujícího beka napálil svojí slabší nohou míč rovnou do vinglu a bylo hotovo! Fanclub domácích hromadně povzdechl a i přes závěrečnou snahu musel svým chlapcům zatleskat pouze za dobrý výkon, protože body si odnesli ty správný „mladíci“. Odmakané vítězství v nepříjemném počasí drží „B“ tým stále na dostřel a o postupu, tak rozhodnou vzájemné zápasy.

Alej FK A — Youngsters FC

Youngsters si poradili i s Alejí a kolo před koncem už mají jistotu postupu!

Před nedělním zápasem v hale na Hanspaulce nás čekali velice příjemné starosti, a to sice jak ideálně rozhodit těch deset natěšenejch frajerů do pole tak, aby si každý zahrál a nešlo to na úkor týmové souhry. To se nakonec povedlo velice dobře a i díky tomu jsme tak v zápase od první do poslední minuty hráli prim.

Výsledek na to sice příliš nevypadá, přesto to dnes byl jeden z našich nejpovedenějších ofenzivních výkonů v sezoně. Díky rychlému točení sestavy jsme dokázali držet vysoké tempo a na branku Aleje se valil jeden útok za druhým. Naděje soupeře ale dlouho držel naprosto nesmyslně chytající gólman. Přestože měl už svá léta a postavu medvěda, svou pohyblivostí a reflexy připomínal spíše divokou kočku a lapačku podědil snad po legendárním Dominátorovi…

Dlouho deptal naše střelce svými zákroky, nebál se našim projektilům nastavit dokonce i kulky nebo ksicht. Poprvé kapituloval až ke konci první půle, kdy ho prostřelil nejlepší hráč zápasu Koubek, který se v posledních zápasech vypracoval ve spolehlivého střelce.

Druhá půle se dlouho nesla v podobném duchu, Alej po celý zápas hrozila jen sporadicky. Další góly však stále nepřicházeli, až se střídačka začala lehce obávat, aby nás to nakonec nemrzelo. Uklidnění nakonec přinesl až deset minut před koncem Marcin, který si před bránou našel Maršounovu střílenou přihrávku. Poté už se zápas v podstatě jen dohrával a odpočítávali se minutky do postupových oslav.

Historický postup do druhé ligy, tak už máme v kapse, pokud se tedy nebude opakovat legendární fuck up z první sezony YFC a zapomenuté pískání. V posledním kole nás pak čeká nevyzpytatelná parta ukrajinců z Huňáče, proti kterým budeme hájit sezónní neporazitelnost. YOUNGSTERS FAKIN CHAMPIONS!

Děkujeme fanouškům z týmu Viktorie Černuc – Fans za podporu při zápase!

Hajduk Hůrka A — Youngsters FC

Youngsters i díky fantastickému Nováčkovi v brance udolali Hajduk Hůrku!

Velice důležitá bitva nás čekala v neděli v podvečer na domácím plácku na Hanspaulce. Série několika zbytečných remíz nás přiblížila na pouhý bodík od sestupových pozic a tak bylo třeba už taky jednou zabrat naplno. Ze začátku jsme se my i soupeř trochu srovnávali s nízkým stropem v místní nafukovačce a někteří borci museli hodně krotit své touhy „nakládat to nahoru“. Jelikož je ale náš tým spíše plný technických štírků, brzo jsme přebrali otěže zápasu a aktivní hrou po zemi se dostávali do šancí.

Do vedení nás dostal kanonýr Maršoun, když dělovkou pod břevno propálil brankáře Hajduku. Další branka už v první půli nepadla a tak jsme do kabin odcházeli pouze s hubeným vedením. Ve druhé půli soupeř přidal na obrátkách, zjednodušil hru a my naopak začali hrát dost nezodpovědně a kombinace se z naší hry téměř vytratila. Přesto to byl opět Maršoun, kdo přinesl uklidňující druhý gól.

Hajduk ale nesložil zbraně a tak musel začít úřadovat Nováček. Svoji branku v druhé půli doslova začaroval a svými zákroky doháněl soupeřovi útočníky k čirému zoufalství. Jakoby nestačilo, že chytil minimálně pět jasných gólů, navrch si ještě skvěle postavil tyče a několikrát nás od pohromy zachránila branková konstrukce.

Soupeři se nakonec z tlaku podařilo vytěžit pouze snížení a my tak slavíme veledůležité dva body. Výkon zejména v druhé půli optimální nebyl, ale pozitivem je rozhodně zlepšená defenziva, po deseti kusech od Balbínu jsme v následujících dvou zápasech obdrželi pouze jediný kousek, což je u našeho mančaftu málo vídaný počin

Youngsters FC — Alej FK A

Nedělní ranní zápas přinesl další zbytečnou ztrátu!

V zápase 5. kola jsme ve zbytečně brzkém ranním čase (08:45) přivítali na Hanspaulce tým Alej FK A. Přestože sotva vyšlo slunce, soupeřova lavička připomínala spíše střídačku hokejového mužstva, což vzbudilo velký úžas zejména u několika našich „horečkou sobotní noci“ trpících plejerů, kteří touto dobou chodí většinou spíše spát. Soupeř ale nepočítal s tím, že i většina boys z Youngsters těmto končinám říká domov, a tak i my jsme byli ve slušné sestavě.

Začátek zápasu jsme klasicky prospali a po chybách dvou nejzkušenějších borců Charváta s Maršounem jsme i přes jasnou převahu tekli 2:0. Jestli ale letos něco Youngsters funguje, tak jsou to standartní situace. Alej si nedokázala poradit s našimi vířivými náběhy a téměř každý aut či roh znamenal šanci. A brzy se dostavily i góly. Nejdříve Maršoun prokázal svojí univerzálnost a když mu soupeř postavením zdi znemožnil zakončení pravou nohou, suše se pootočil a levasem propálil s pomocí teče soupeřova brankáře. O vyrovnání se o chvíli později postaral Charvát, který vyplaval na přední tyči na Maršounův roh a procedil míč mezi nohama brankáře.

Youngsters se dostali do herní pohody a brzy na to i do vedení. Při další standartní situaci si vzal slovo Charvát, využil špatného postavení zdi a střelou na bližší tyč přidal celkem zadarmo svůj druhý gól v zápase. Do konce půle udeřili Youngsters ještě jednou. Mihula získal odražený míč, na nic nečekal, navedl si míč mezi mezi dva beky, ustál atak soupeře a s přehledem zakončil.

Druhou půli odehrál soupeř mnohem lépe takticky, zatáhl se více před svoji branku, nepouštěl nás už tolik do šancí a trpělivě čekal na naše chyby. A ty bohužel klasicky přišli. Rohový kop odvrátil Charvát jen před vápno, tam byl u svého hráče pozdě Mihula a rázem byl soupeř na dostřel. Zhruba deset minut před koncem Maršoun nedohrál soupeře u lajny, následoval míč před branku, kde se ve skrumáží zorientoval nejrychleji útočník Aleje a bylo vyrovnáno.

Několik slušných šancí jsme si ještě vypracovali, ale do branky už se nic protlačit nepodařilo a tak už z druhého zápasu za sebou odcházíme s pocitem ztraceného bodu. No nic, příští tejden to vodsere Balbín, Youngsters Fakin Champions!

Youngsters FC – Alej FK „A“

K poslednímu kolu se borci z Youngsters sešli sice v malém počtu, ale s o to větší formou. Od začátku jsme soupeře přehrávali a zejména aktivní Maršoun svými náběhy a kličkami doslova terorizoval obranu Aleje. Po pěkných rychlých akcích jsme se dostali do vedení 2:0 a pokračovali ve vytváření dalších šancí. Ke konci poločasu se na naše kopačky vkradla tradiční troška lehkomyslnosti a a dovolili jsme soupeři vyrovnat.

Do druhého poločasu se vstupovalo s jednou základní otázkou. Projeví se na Youngsters úbytek fyzických sil plynoucí z náročné hry bez střídání? Pokud ano, vše zakryla individuální kvalita a příkladná bojovnost. Youngsters odehráli druhou půli s velkou lehkostí na kopačkách a zápas s přehledem dovedli do jednoznačného vítězství 7:4.

Youngsters FC vs Noční dravci

Power Rangers vs Youngsters FC

Šlágr kola mezi druhým a třetím náš tým zvládl na výbornou a dvě kola před koncem má víc, než slibnou pozici na postup do třetí ligy.
Obrana pracovala znamenitě a soupeře do ničeho moc nespouštěla. Přesto byl výsledek chvilku 2:2 ale gól nebyl uznán díky špatnému postavení při rozehrání rohového kopu.
Milník zápasu je 100 start Lukáše Mihuli, gratulujeme. Opět děkujeme i fanouškům, kteří nás opět přišli podpořit a dodat zápasu atmosféru.

Youngsters FC vs Pfefrs FC

Dnešní Dejvické derby nám v 25° hrubě nevyšlo a museli jsme se sklonit před naším soupeřem.
Bohužel velké chyby v obraně a nedůraz v zakončení nás stála důležité body. Naštěstí i soupeři z čela tabulky ztratili body.
Už tento pátek tedy velmi napoví kdo na konec postoupí do 3.ligy.
Za celý tým bych chtěl poděkovat Ivošovi za natočení videa a především všem fanouškům, kteří dorazili a nemohli se s námi radovat z vítězství.

Internazionale AC vs Youngsters FC

Zápis rozhodčího: Pohledné a vyrovnané utkání se spoustou šancí na obou stranách. Domácí byli produktivnější v zakončení a to rozhodlo o jejich jasném vítězství.

Paraguay vs Youngsters FC

Zápis rozhodčího: Utkání plné zvratů mělo od začátku až do konce „vražedné“ tempo. Paraguay vždy stačila vyrovnat náskok soupeře. Zápas skončil spravedlivou remízou.