Chrontodont ARV — Youngsters FC B

Černobílý balet ST A — Youngsters FC B

Saens 1.FC — Youngsters FC

Youngsters rozstříleli nevýrazné Saens.
Kanonádu řídil hattrickem Maione, svůj dvouzápasový gólový půst pak dvěma kusy v druhé půli rázně ukončil kapitán Maršoun. Soupeře jsme po většinu zápasu drželi na uzdě, výrazněji se prosadil az v závěru po našem klasickém polevení.

Youngsters FC B — Libeň SK B

K.K.K. — Youngsters FC B

Youngsters FC B — KáGéčko B

Youngsters FC B — Bro´s

Béčko slaví první vítězství v 6.lize!

Ve čtvrtek podvečer na Mikulovce se chystalo Béčko na svůj druhý zápas v šesté lize. Soupeřem jim byl tým BRO´S, který nás trochu zastrašil jeho vysokou výhrou v prvním kole. Navíc místo osvědčené jedničky Letka, se tentokrát do brány postavil Vávra. Předzápasové obavy ze síly soupeře však byly rychle pryč. Poctivá obrana, přesné přihrávky a klid na kopačkách nám od začátku přinášel hned několik šancí. Bylo otázkou času, kdy se některá z nich ujme. Bohužel to byl však soupeř, který se z první vážnější střely dokázal prosadit a ujmout se vedení 0:1. To však zdravě naštvalo Marcina, který si na polovině hřiště prohodil balon mezi dvěma hráči, navedl si balon na střed hřiště, kde oklamal obránce, a pohotově mezi nohama vyběhnuvšího golmana srovnal na 1:1. O prát minut později bylo ještě veseleji. Hrubý našel před bránou osamoceného Hada a ten překlopil vedení na naši stranu. Poločas tak skončil naším vedením 2:1.

Po přestávce se obrázek hry moc nezměnil, soupeř místo kombinace volil dlouhé nákopy před bránu, které si s klidem pohlídal Letko s Marcinem. Když už soupeř dostal možnost alespoň zahrávání rohového kupu, tak byl za to potrestán. Vávra v bráně si sebral nákop ze vzduchu a přes celé hřiště ho poslal do odkryté brány, 3:1. Vedení o dvě branky nám dodalo ještě více klidu. Začali jsme v klidu kombinovat, hlídat si průběh zápasu a následoval festival zahozených šancí z naší stany. Nejvíce se v tomto ohledu činil Dráb s Hrubým. Hrubý nakonec smůlu prolomil minutu před koncem, kdy nachytal soupeřova golmana téměř od rohového praporku a upravil skóre na konečných 4:1.