Vybojovaná remíza s Kometou.

Po totálně prospaném úvodu z naší strany se soupeř dostal rychle do dvoubrankového vedení a my se horko těžko dostávali do tempa. Naštěstí máme v týmu Carlose, který rozhodně nerad prohrává, a tak jako jeden z mála se snažil strhnout svou aktivitou ostatní k lepšímu výkonu. Nakonec sám i branku vstřelil a snížil na 2:1, ale o pár chvil později byl rozdíl opět o dvě branky. Stav 3:1, i přes několik vyložených šancí na obou stranách, vydržel až do poločasu.

O přestávku nastoupil rozhněvaný Nováček a pořádně vyčinil celému týmu. Bylo to potřeba a hlavně to pomohlo.

V druhé půlce se situace na hřišti zcela vyměnila a najednou jsme to byli spíše my, co udávali tempo a tlačili se více do zakončení. Už chyběl jen gól. Když se nepovedl dát z několika tutovek, přišla střela z půlky hřiště, kterou brankář vyrazil pouze před sebe, kde byl připravený Mihula a ten už nezaváhal. A když o pár minut později nekompromisně zakončil své sólo Charvát, zdálo se, že snad i zápas můžeme otočit. Zaskočená Kometa však nic nevzdávala a začala opět hrát více aktivně. Šance na obou stranách však již více branek nepřinesli, a tak zápas skončil zaslouženou remízou.