Černuc CUP 2019

oungsters se s konečnou platností zbavili statusu „věčně druzí“ a z Černuckého poháru si vezou druhé zlato v řadě!

Ještě před posledním kolem Hanspaulské ligy jsme otevřeli letní turnajovou sezónu účastí na turnájku v Černuci, aktuálního fotbalového domova několika našich plejerů. Tvorbu soupisky jako už tradičně provázeli různé změny a komplikace a tak naše řady nakonec doplnil bývalý místní šutér Guny a Texaská Hyena Kouklík.

Skupinu o šesti účastnících jsme nakonec zakončili na prvním místě s bilancí čtyř výher a jedné porážky, když nás v druhém zápase trochu sklepali z hrušky domácí borci z týmu Hospodských Povalečů.

Čtvrtfinále si pro nás připravilo možná nejtěžší bitvu z celého turnaje, v trošku nervózním zápase jsme dlouho dobývali soupeřovu hlubokou defenzívu, a rozhodl nakonec jediný gól. Postupem mezi nejlepší čtyři týmy z nás ale spadl tlak a v semifinále to odnesla po výsledku 4:1 Bříza.

Ve finále nás čekal souboj s domácími Povaleči, jediným týmem, který tu na nás zatím vyzrál. Podobné selhání už se ale neopakovalo a soupeři jsme porážku 3:0 ze skupiny vrátili stejným výsledkem. K prvnímu místu jsme nakonec brali i trofej pro nejlepšího střelce, přetahovanou mezi Kouklíkem a Maršounem nakonec rozhodl druhý jmenovaný svými dvěma trefami ve finále. Youngsters se tak tímto snad konečně zbavili nálepky věčně druzí, která se s nimi táhla několik sezon a konečně lze oprávněně a hrdě prohlásit YOUNGSTERS FAKIN CHAMPIONS!

Sestava: Nováček – Charvát, Letko, Tetiva, Koubek, Gunar, Kouklík, Maršoun, Marcin, Mihula

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *