Report

BÉČKO ZPÁTKY V SEDLE!
 
V rychlém sledu čekal na Béčko v pražských Kbelích jejich další zápas. Soupeřem jim byl Hamburk VP, kterému se do té doby úplně bodově nedařilo a Youngsters se potřebovali oklepat z první porážky a vrátit se zpět na vítěznou vlnu. I přes menší komplikace s pražskou dopravou, se Youngsters nakonec sešli v hojném počtu, tzv. na dvě pětky. Poprvé se na hřišti navíc představil Pánek. Zastupující kapitán Šaněk provedl pár menších změn v sestavě, doladil nedostatky v taktice a mohlo se vyrazit na soupeře.
Začátek zápasu nás zastihl v lepší formě než poslední kolo. Od začátku zápasu jsme se snažili držet míč na kopačkách, vyčkávat na chybu soupeře a nepouštět ho vůbec do hry. Na malém hřišti ve Kbelích nebylo moc prostoru pro kombinaci a šance dlouho nepřicházely. Soupeř zodpovědně bránil před svou branku a čekal na brejky. Taktika mu vycházela do té doby, než na levé straně Mikeš rychle rozehrál aut na Drába, který se prvním dotekem šikovně otočil a druhým dotekem neomylně poslal Youngsters do vedení 1:0. Soupeř hrozil z brejku a standardních situací, kde dokázal využít našeho občasného nedůrazu. S čím si neporadili obránci, s tím si naštěstí poradil v bráně stojící Šaněk. První poločas tak skončil naším nejtěsnějším vedením.
V druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. Po povedené kombinaci se dostal k míči Hanzík, neukvapil se střelou z první, balon si zpracoval a poslal nás do vedení 2:0. O pár minut později naše obrana nedokázala odvrátit dlouhý nakopnutý balon a soupeř nepochopitelnou hlavičkou, která zapadla na zadní tyč, snížil na 2:1. Youngsters zachovali klid, nenechali se tím vyvést z tempa a dále se drželi své hry. Vávra na polovině hřiště vystihl soupeřovu nepřesnou rozehrávku, postupoval sám na brankáře, ale v zakončení selhal. O pár minut později se v podobné situaci ocitl Král, který si vedl o poznání lépe a svou střelou mezi nohy nedal brankáři šanci. Zajistil nám tak opět dvoubrankové vedení. Do konce zápasu přidali Youngsters ještě jeden gól a připsali si tak dva body do tabulky. Nejlepším možným způsobem nám poskytli odpověď na otázku, jestli na nich první porážka zanechá nějaké následky, nebo se z ní rychle oklepou a vezmou ponaučení.
Další zápas nás čeká až po delší pauze 20.10. na Aritmě od 20:45 proti Yakuze.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
03/10/202218:30Podzim 2022

Hřiště

Kbely
Železnobrodská 961/4a, Praha 9

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Hamburk VP011
Youngsters FC B134

Youngsters FC B

2Antonín Vávra Obránce
4Dominik Letko Obránce
5Marcel Marcin Obránce
7Martin Mikeš Útočník
8Akram Al Masani Záložník
9Dalibor Dráb Útočník
12Radim Sobotka Záložník
15Jakub Hanzík Záložník
23Michal Král Útočník
88Michal Pánek Útočník
99Michal Šaněk Bránkář

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *