Report

YOUNGSTERS NA „PRVOLIGOVÉ“ CIZINCE NESTAČILI

Vůbec poprvé v historii týmu jsme se utkali s týmem Audi United, který je prošpikovaný fotbalovými cizinci a dlouhodobě hrál pravidelně první ligu. Zápas tedy, v kterém jsme opět mohli spíš překvapit, než počítat s jasným bodovým ziskem. Večerní čas opět nahrával naší soupisce a tak jsme dali celkem v klidu dohromady devět borců, včetně legendárního Kindla, který si opět po vstupu na hřiště neodpustil svoji typickou vyhlídkovou chvilku na balónu.

Do prvního poločasu jsme šli zodpovědně z obrany a prakticky hned po první kombinaci jsme díky Tetivovi a jeho bodáku šli do vedení. Audi bylo na balónu a vytvářelo si postupně jednu šanci za druhou, které nesmyslně likvidoval famózní Nováček. Forma našeho brankáře udivovala nejednoho fanouška, včetně věrného Piláta, který stál opět na značkách a podporoval svůj mančaft. Do šaten se šlo nakonec za stavu 1:0 a vše vypadalo růžově, protože šance na brejky se otvírala víc a víc.

Druhý poločas jsme už tak parádně nezačali a spíš jsme se bránili zuby nehty a co předváděl Nováček v bráně nejde snad ani slovy popsat, snad jen dodám, že je čest mít mezi tyčemi takového čaroděje. Nakonec se vsak Audi přeci jen povedlo nějak prazvláštním způsobem prorotovat před naším brankářem a vyrovnat tak na 1:1. Od tohoto gólu přišli spíš po individuálních akcích i nějaké šance na naší straně, ale bohužel né příliš dobře hrající Maršoun nedokázal razantněji zakončit a všechny pokusy, tak končili lehce v rukou brankáře. I přes dobrou obranu a zázraky v bráně, nás přeci jenom zkušenější a fotbalovejší soupeř postupně rozebral a v závěru nám nadělil čtyři branky. Výsledek tedy nakonec přísný, ale pro našeho soka zcela zasloužený.