Report

Prospaná první půle nás stála body i klid do posledního kola!

Páteční podvečer přilákal do areálu FC Tempo velice silnou sestavu, po delší době dorazil Koubek a dokonce vůbec poprvé v sezoně se objevil i Nevařil. Začátek zápasu jsme ale přímo ukázkově prospali.

Brankář Nováček dorazil v hecu z práce na poslední chvíli a než se stihl ve své svatyni trošku rozkoukat, lovil už dva banány. Poté sice přišlo snížení Charvátem, ale další šance už jsme nevyužili. Tu největší spálil po krásné kombinaci skoro až do prázdné branky Koubek. Maršounův zbytečně vysoký a prudký centr se sice obětavě snažil nasměrovat do branky dle tradiční trenérské hlášky „z týhle vzdálenosti to tam musíš donést i na péru“, ale bohužel neúspěšně. A tak Hodkovičky do konce půle ještě třikrát poměrně lacino trestali naše chyby.

Do druhé půle jsme vstoupili úplně jinak a od začátku soupeře zamknuli na jeho polovině. Brzy přišla šťastná dorážka Charváta a tlak ještě zesílil. Bůček v soupeřově brance však dnes předváděl neskutečnou poziční hru a přestože na zem se mu příliš nechtělo, naše střely přitahoval jako magnet. Postupně se nám podařilo snížit trefami Mihuly a Maršouna až na rozdíl jediné branky, ale i když do konce zbývalo ještě více jak deset minut, vyrovnat se nám už nepodařilo. Nejblíže jsme byli po povedené pumelici Mihuly, který už zvedal ruce, proti však byla konstrukce branky.

Youngsters tak opět budou muset bojovat o udržení třetiligové příslušnost až do posledního kola. Tak jako v předchozích sezonách, i teď je situace víc než zamotaná a o poslední nevyřešené sestupové místo se porvou ještě všechny týmy od pátého místa níže.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
07/06/201918:45Jaro 2019

Hřiště

Tempo
Ve Lhotce 1045/3, Praha 4

Youngsters FC

Tomáš Koubek Záložník
Jakub Nevařil Záložník
1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
6Marcel Marcin Útočník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
Martin Tetiva Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *