Report

Oslabení Youngsters na závěr podlehli o vše hrajícímu Homogenu!

Vypadá to, že předčasné stvrzení postupu našemu týmu spíše uškodilo a na povrch opět vyplaval vlažnější přístup některých jedinců. Před posledním zápasem jsme dokonce museli využít čekačky, abychom byli schopní vůbec nastoupit kompletní. A ani to nám nakonec nestačilo, protože na poslední chvíli dorazivší Letko místo rovnou na plac zamířil ztrestat místní toalety. To mu značně ztížila absence papíru a tak jsme byli nuceni začít zápas o jednoho v poli méně.

Přestože první obrovskou šanci měl Maršoun, který se po chybě soupeře zjevil úplně sám před brankářem, do vedení šel Homogen a tato branka dala nakonec ráz celému utkání. Nejlepší hráč soupeře až příliš snadno prošel přímo středem hřiště a prudkou ránou bodlem nachytal na švestkách špatně postaveného Nováčka. Po brance soupeře se konečně zjevil Letko a začalo nekonečné obléhání soupeřovi branky. S šancemi jsme však nakládali prachbídně nebo je pochytal soupeřův brankář, jehož zákroky sice nebyli příliš oku lahodící, ale vždy byl přesně tam, kde bylo třeba.

Postupně jsme propadali čím dál většímu hernímu zoufalství a přestávalo se nám dařit úplně všechno. Domácí naopak hráli ve velké pohodě, přesně tak jak chtěli a z rychlých kontrů zejména po našich laciných ztrátách odskočili během druhé půle až na hrozivých 4:0.

V závěru nakonec padlo ještě po dvouch gólech na obou stranách a Youngsters se tak se sezonou loučí potupnou prohrou. Poslední dva zápasy tak snad budou sloužit alespoň jako velký vykřičník, že takhle to v třetí lize prostě nepůjde a je třeba se vrátit k poctivě hře z prvních devíti zápasů sezony, kde se nám dařilo vítězit i přestože jsme nebyli vždy lepší. No nic, zdarec ve III. lize, Youngsters Fakin Champions!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
26/11/201720:00Podzim 2017

Hřiště

Zákostelní
Novoškolská 696/2, Praha 9

Výsledky

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
12Marek Šula Obránce

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *