Report

Zakončení sezony na Pražačce přineslo souboj, na který se jsme se snažili namotivovat, což se nám ale moc nepovedlo. Postup do druhé ligy Youngsters stvrdili už minulý týden a tak v zápase s Huňáčem už o nic nešlo. Nestranný pozorovatel by si pod názvem Huňáč s největší pravděpodobností představil postarší zkušené chlapíky s nejedním faldem, bohužel by však byl vedle…Asi nikdo na světě by nevymyslel tenhle název pro tým složený z Ukrajinců, leč pozor, oni sami to dokázali a už řádku sezon pod tímto názvem hrají.
Nutno poznamenat, že šikovnost a obratnost borcům z Huňáče nechyběla a než začala létat první „Charviho oblíbená“ Suka Bljat, už jsme prohrávali 2:0.
Do poločasu ještě stihli hosté přidat dva góly a obrana, včetně Nováčka v brance působila dost nejistě a Ukrajince moc nestíhala.
Co bylo jediným pozitivem zápasu, že se dařilo střelci Maršounovi, kterému v prvním poločase nabil parádně Mihula. V tom druhém už se o branky postaral po samostatných akcích výhradně Maršoun. Škoda, že se k němu nikdo nepřidal a tak nás v posledním zápase potkal opravdu „Den Blbec“. Pak už se jen zbytečně nechávali strhnout Mihula,Vávra a Maršoun, což vedlo k hodně zbytečně nafouknutému konci zápasu. Je vidět, že boršč klukům nechutnal a tak se radši soustřeďme na to, co nás v nejbližší době čeká. Po prohře 6:3 s Huňáčem si hráči Youngsters už jen splní své soudcovské povinnosti a pak se může nést čas zimních turnajů v duchu oslav postupu do druhé ligy.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
01/12/201918:45Podzim 2019

Hřiště

Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3

Výsledky

Youngsters FC

Jakub Hanzík Záložník
1Jan Nováček Bránkář
2Antonín Vávra Obránce
4Dominik Letko Obránce
6Marcel Marcin Útočník
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *