Report

BÉČKO v úvodním zápase podzimu bere „pouze“ bod!
V úterý podvečer vstoupilo béčko do svého prvního zápasu v šesté lize na Pražačce. Po minulé sezoně doznal tým pár změn, navíc mimo hru zůstává stále univerzál Hanzík, takže naše forma byla tak trochu hádankou.
V úvodu zápasu na nás byla patrná delší herní pauza a nerozehranost. Balon nám úplně nedržel na kopačkách a spousta nepřesností nám taky nepomohla. Naštěstí nám pomohl signál okoukaný od úspěšnějšího A-týmu, kdy jsme si pomohli rozehrávkou autu, na jejímž konci byl úspěšně zakončující Hrubý, který nás poslal hlavou do vedení. Další branku se nám v prvním poločase přidat nepodařilo, a tak se vyplnilo staré známe nedáš, dostaneš. Po sporném zákroku na Vokouna se soupeř dostal do přečíslení a podařilo se mu překonat bezmocného Letka.
Druhý poločas pro nás bohužel začal stejně, jako skončil první. Po nepohlídaném náběhu ze strany šel soupeř do vedení. Obdržená branka nás sice nepoložila, ale pozorně bránící soupeř, nás dlouho nepouštěl do žádné vážnější šance. Stáhl se před vlastní branku a pozorně bránil. Poté jsme konečně přešli k nacvičené taktice a začali kombinovat společně s brankářem, který hrál chvílemi až na půlící čáře. Vyplatilo se. Jedna nevině vypadající prudká nahrávka před branku od Letka nakonec skončila v sítí, když si našla cestu mezi nohama minimálně dvou bránících hráčů. Zda to byla nahrávka nebo střela, se bohužel novináři Letka zapomněli zeptat, a tak odpověď na tuto otázku zná jen on sám. O pár minut později opět po signálu z autu udeřil Hrubý a poslal nás do vedení 3:2. Bohužel v poslední minutě se po rozehrávce našeho rohu dostal soupeř do brejku, který nedokázal zastavit bránící Vávra, ani chytající Letko. První zápas v šesté lize tak znamená zisk „pouze“ jednoho bodu.
Další zápas nás čeká již příští čtvrtek na Mikulovce a doufejme, že tentokrát už půjdou všechny body za námi.