Report

Kvalitní soupeř, last-minute omluvenky a první porážka v sezoně

Normální chlapi, celek, který jsme si osahali už na podzim a dopředu jsme věděli, že nejde o žádné „nazdárky“. Jejich růžové dresy sice nevystihují úplně název jejich mužstva, nicméně pojďme se zaměřit hlavně na dění na hřišti, respektive těsně před ním.

Ohlášených deset lidí na události ještě ráno před utkáním dávalo naději na slušný výsledek. Pohled na hřiště, na kterém stáli po čekačce pouze 4 borci v poli už zas tak optimistický nebyl. Se záchranou přišel dvě minuty po úvodním hvizdu kapitán Maršoun, který tak doplnil pětici statečných do pole, která se na utkání dostavila.
Mužstvo soupeře bylo zatím jednoznačně tím nejfotbalovějším, co nás v sezoně potkalo a od začátku bylo o něco aktivnější. První pokusy ale cestu do branky Nováčka nenašly, a tak si vzal slovo Maršoun, který krásnou střelou do protipohybu orazítkoval tyč, po hříchu to však byl jeden z mála světlých momentů kapitána mužstva, který musel pochopit, že kombinace velkého fotbalu a následně hanspaulky se dá zvládat maximálně do 25 let….

Solidní vstup do utkání bohužel ovlivnila školácká chyba a nedomluva mezi Maršounem a Nováčkem, z které pramenil laciný gól do sítě Youngsters. Na druhé straně ale o chvilku později přesně zamířil Mihula a solidní dojem z první půle nakonec pokazil gól do šatny, když hostující dlouhán Zvěřina přetlačil na brankové čáře Letka.
V druhém poločase zatlačili Normální Chlapi ještě víc, při jejich více než dvojnásobné účasti se však nebylo čemu divit, navíc se jim dařilo chytře zrychlovat hru a „Mladíky“ tak ještě víc unavovat. Několika dobrými zákroky se v téhle fázi zápasu zaskvěl také Nováček, který se snad tímhle zápasem chytil. Třetímu a čtvrtému gólu však už zabránit nedokázal, a tak vstupovali Normální chlapi do závěru s luxusním polštářem. Snížení střelce zápasu z naší strany – Mihuly – už znamenalo jenom optickou úpravu výsledku.

I přes prohru šlo možná o vůbec nejlepší jarní výkon, hráči Youngsters dřeli, ale bez střídání a proti celku s 11 hráči do pole, by vítězství znamenalo asi malý zázrak.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
07/04/201918:45Jaro 2019

Hřiště

Mikulovka
Mikulova 1594/4, Praha 4 (11)

Výsledky

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
6Marcel Marcin Útočník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
Martin Tetiva Záložník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *