Report

YOUNGSTERS V SOUBOJI S ASPIRANTEM NA POSTUP NADĚLOVALI!

Po minulé nešťastné prohře jsme se chtěli rychle vrátit zpět na vítěznou vlnu a ještě zabojovat o vrchní příčky tabulky. V cestě měl stát těžký soupeř PAPE Dejvice, který v tu chvíli držel všechny postupové trumfy. Opak byl však pravdou a Youngsters výborným výkonem nedali soupeři, který se sešel bez střídání, ani čuchnout.

První půli se PAPE ještě snažilo držet krok a i když rychle prohrávalo po brance Maršouna, Letko zaskakující v bráně musel vytáhnout několik složitých zákroků, aby PAPE nepustil zpět do hry. Do půle se prosadil ještě Steinocher a Mihula, PAPE nakonec bylo za aktivitu odměněno snížením na 1:3 z poslední akce poločasu.

Druhý poločas se už roztočil youngsterský kolotoč naplno. Dva rychlé údery Maršouna z kraje poločasu způsobily totální rozklad soupeřovy morálky a ve zbytku zápasu už byl na hřišti jen jeden tým. Skóre nakonec narostlo až do dvojciferných rozměrů a PAPE si tak z Kopaniny odvezlo hrozivou porážku 10:2. Střelecky exceloval zejména Maršoun, který si připsal 4 branky, soupeře ale nejvíce deptal svými kousky Steinocher.

Jasná výhra a zejména skvělé fotbalové představení vrací Youngsters do hry o přední příčky a v posledních třech kolech se budeme snažit vyškrábat na bednu, což by bylo nejlepší umístění v historii klubu. YOUNGSTERS FAKIN CHAMPIONS!