Report

Youngsters deklasovali svého soupeře bez střídání!

Už den před zápasem bylo jasné, že se náš tým nesejde v hojném počtu a o to horší zpráva přišla pět minut před výkopem od klíčového obránce Kindla, že nedorazí. Museli jsme tedy nastoupit bez jediného hráče na střídačce, čehož soupeř od první minuty využil aktivní hrou. Po pár zneškodněných šancích soupeře jsme postupně začínali přebírat kontrolu nad zápasem a odměnou byla vedoucí branka. Aktivní Koubek hodil přesný aut za obránce, kanonýr Maršoun se zavěsil do vzduchu a netradičně skóroval hlavou. Po několika nevyužitých šancích na obou stranách skončil první poločas v náš prospěch. Do druhého poločasu jsme nastoupili bez známek úbytku sil a ve 33 minutě jsme se radovali z druhé branky. Opět zafungovala spolupráce Koubek-Maršoun, tentokrát po signálu z rohového kopu 2:0. Střídající soupeř sice tlačil, nicméně střílel pánu bohu do oken a když už konečně trefil zařízení, stál tam dnes fantasticky chytající Novaček. Na závěrečný tlak soupeře nedošlo, jelikož z brejku utekl Tetiva, proroloval tři hráče včetně golmana a zakončil do prázdné branky 3:0. Konečný stav 4:0 určil opět Tetiva když hlavou zakončil rychlé autové vhazování. Perfektní výkon všech hráčů zajistil další dva body do sbírky a Youngsters si tak i nadále drží ve třetí lize vítěznou šňůru.