Report

S posílenými Gunners jsme zvládli držet krok pouze poločas.

V pátem kole nás čekal náš tradiční rival z posledních sezon, Prague Gunners. Od posledního setkání z minulé sezony poměrně obměnili soupisku a protože i my jsme se sešli ve velice silné sestavě, utkání slibovalo kvalitní podívanou.

V začátku zápasu jsme působili sehranějším dojmem a díky secvičenému signálu z autu také šli do vedení. Postupně ale začali iniciativu přebírat Kanonýři. Naše vedení dlouho odolávalo i díky pozornému Šaňkovi v bráně. Do kabin se ale nakonec přece jen odcházelo za vyrovnaného stavu, Charvát v tísni nezvládl malou domů a z následného rohu Gunners udeřili.

Druhá půle začala ve svižném tempu s šancemi na obou stranách. Za Youngsters měl největší šanci asi Maršoun, který trefil boční tyčku. O osudu zápasu asi nakonec rozhodla 35. minuta a druhý gól v naší síti. Kanonýry vedení uklidnilo a my už se i přes několik velice solidních možností prosadit nedokázali. Buď nás vychytal velice agilní brankář soupeře, nebo chybělo trošku štestíčka ve finální fázi. Jak plynul čas, museli jsme hrát více a více na riziko a přidali se i chyby jako Letkův netakticky rozehraný roh. Gunners nám nakonec nasypali ještě další tři kusy a tak si i přes solidní výkon odvážíme nepopulárního „bůra“. Zatím ale jednoznačně nejfotbalovější zápas sezony.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
28/04/201918:45Jaro 2019

Hřiště

Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3

Výsledky

Youngsters FC

Tomáš Koubek Záložník
Daniel Vokurka Útočník
4Dominik Letko Obránce
6Marcel Marcin Útočník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
99Michal Šaněk Obránce

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *