Report

Mihulovo střelecké galapředstavení znamená klid do posledního zápasu!

V neděli 25.11. jsme se na Tempu sešli odhodlaní získat plný počet bodů a jistotu záchrany už před posledním kolem. Do rozehrávky přišel vnést klid Koubek a i díky němu jsme od začátku udávali tempo zápasu. Poměrně jednoduše a často se nám dařilo dostávat se do šancí, kanonýr Maršoun měl ale dnes poněkud vychýlenou mušku. Dlouho se nám tak nedařilo gólově prosadit.

Střeleckou smůlu nakonec protrhl až po dvaceti minutách Mihula, a to způsobem opravdu nevídaným. Pokus o lobovanou přihrávku z vlastní půlky se mu hrubě nepovedl, jeho „lopatu“ však brankář hostí šíleně podcenil a tak míč k překvapení všech zapadl do branky. A rázem bylo našeho Milana Škody plné hřiště. Mihula neúnavně pressoval, rval se a střílel ze všech pozic a brzy byl odměněn druhou brankou.

Druhou půli už jsme po většinu času dominovali a šance střídala šanci. Maršoun ale dnes opravdu neměl svůj den a tak musel dále řádit Mihula. Dva góly ještě přidal a svoji herní pohodu nakonec demonstroval tím, když odmítl svůj pátý gól a raději nahrávkou před prázdnou branku pomohl Maršounovi ukončit střelecké trápení.

Soupeř v druhé půli kontroval pouze dvěma góly a tak Youngsters slaví záchranu už kolo před koncem. Do posledního matche s Plameňáky tak jdeme s klidnou hlavou a ve velké herní pohodě. Pro všechny věrný fans, rozdávat radost se bude dnes od 18:45 na Pražačce!