Report

Bezkrevný výkon proti v oslabení hrající partě nesoudných staříků přinesl pouze trapnou remízu

Ohledně nedělního zápasu na Zákostelní jen ve zkratce, protože tohle zoufalství si snad ani žádné delší hodnocení nezaslouží. Soupeř proti nám nastoupil v dosti přestárlé sestavě a navíc pouze ve čtyřech v poli. Početné obecenstvo tak čekalo jasnou hru kočky s myší. Youngsters však začátek zápasu dokonale prospali, svou nezodpovědností a nedůrazem soupeři dovolili vstřelit dva slepené góly a dali jim tak šanci roztočit neskutečný kolotoč brekotu, zdržování a absolutní nesoudnosti, který vydrželi úspěšně praktikovat až do závěrečného hvizdu.

Exceloval v tom zejména jinak skvěle chytající brankář soupeře, který si tímto vysloužil speciální zmínku v našem reportu. Na hodnocení jeho hereckého výkonu si propůjčím slova oblíbeného fotbalového glosaře Petra „Plukovníka“ Rady: Mně by táta zbil, tohle na hřišti předvádět… Asi se ale budeme muset smířit s tím, že ne každý zná význam slova fair play a někdo opravdu může po tomhle představení odcházet ze hřiště spokojený.

Za ztrátu bodu si každopádně můžeme jen a jen sami, a tak jediným pozitivem tohoto zápasu je celkem solidní účast. Čestnou zmínku si zaslouží ještě šílená show řidiče Taxify Reného po cestě zpět do hoodu.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
07/10/201816:15Podzim 2018

Hřiště

Zákostelní
Novoškolská 696/2, Praha 9

Výsledky

Youngsters FC

Jan Kindl Obránce
Filip Jíša Záložník
1Jan Nováček Bránkář
4Dominik Letko Obránce
7Karim Hamouche Záložník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
99Michal Šaněk Obránce

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *