Report

Nedělní ranní zápas přinesl další zbytečnou ztrátu!

V zápase 5. kola jsme ve zbytečně brzkém ranním čase (08:45) přivítali na Hanspaulce tým Alej FK A. Přestože sotva vyšlo slunce, soupeřova lavička připomínala spíše střídačku hokejového mužstva, což vzbudilo velký úžas zejména u několika našich „horečkou sobotní noci“ trpících plejerů, kteří touto dobou chodí většinou spíše spát. Soupeř ale nepočítal s tím, že i většina boys z Youngsters těmto končinám říká domov, a tak i my jsme byli ve slušné sestavě.

Začátek zápasu jsme klasicky prospali a po chybách dvou nejzkušenějších borců Charváta s Maršounem jsme i přes jasnou převahu tekli 2:0. Jestli ale letos něco Youngsters funguje, tak jsou to standartní situace. Alej si nedokázala poradit s našimi vířivými náběhy a téměř každý aut či roh znamenal šanci. A brzy se dostavily i góly. Nejdříve Maršoun prokázal svojí univerzálnost a když mu soupeř postavením zdi znemožnil zakončení pravou nohou, suše se pootočil a levasem propálil s pomocí teče soupeřova brankáře. O vyrovnání se o chvíli později postaral Charvát, který vyplaval na přední tyči na Maršounův roh a procedil míč mezi nohama brankáře.

Youngsters se dostali do herní pohody a brzy na to i do vedení. Při další standartní situaci si vzal slovo Charvát, využil špatného postavení zdi a střelou na bližší tyč přidal celkem zadarmo svůj druhý gól v zápase. Do konce půle udeřili Youngsters ještě jednou. Mihula získal odražený míč, na nic nečekal, navedl si míč mezi mezi dva beky, ustál atak soupeře a s přehledem zakončil.

Druhou půli odehrál soupeř mnohem lépe takticky, zatáhl se více před svoji branku, nepouštěl nás už tolik do šancí a trpělivě čekal na naše chyby. A ty bohužel klasicky přišli. Rohový kop odvrátil Charvát jen před vápno, tam byl u svého hráče pozdě Mihula a rázem byl soupeř na dostřel. Zhruba deset minut před koncem Maršoun nedohrál soupeře u lajny, následoval míč před branku, kde se ve skrumáží zorientoval nejrychleji útočník Aleje a bylo vyrovnáno.

Několik slušných šancí jsme si ještě vypracovali, ale do branky už se nic protlačit nepodařilo a tak už z druhého zápasu za sebou odcházíme s pocitem ztraceného bodu. No nic, příští tejden to vodsere Balbín, Youngsters Fakin Champions!

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
14/10/20188:45Podzim 2018

Hřiště

Hanspaulka
Na Hanspaulce 2, Praha 6, 16000

Výsledky

Youngsters FC

Filip Jíša Záložník
Aleš Náprstek Obránce
4Dominik Letko Obránce
7Karim Hamouche Záložník
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
99Michal Šaněk Obránce

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *