Report

Youngsters sice zvítězili, ale fotbal trpěl.
V nedělním pohárovém utkání se nám sice podařilo zvítězit, avšak výkon fanoušky rozhodně nepotěšil. Již týden dopředu jsme věděli, že nás čeká zápas proti týmu, který hraje 8.ligu a tak jsme tento zápas chtěli brát spíše jako přátelský. Na zápas dokonce dorazilo několik hráčů, kteří obuli kopačky nejméně po roce a chtěli se poprat o nominaci do důležitějších zápasů. To jsme však ještě netušili, jak moc dramatické utkání to nakonec bude (tedy alespoň výsledkově).
Do zápasu jsme vletěli jako uragán a soupeři téměř nepůjčili míč. Jenže to soupeři nejspíše vyhovovali. Skoro to vypadalo, že se soupeř na nás takticky celý týden připravoval a věděl co na nás platí. Zaparkoval autobus a jen čekal co se bude dít. Jelikož nám v sestavě chybělo hned několik technických hráčů, bylo opravdu těžké si vytvářet gólové příležitosti a spíše jsme většinu poločasu zkoušeli trpělivost brankáře střelami z větší vzdálenosti. Ačkoli snad téměř nikdy nevěděl jak udělat proti střele zákrok, všechny naše pokusy v prvním poločase pochytal. Když končil poločas za stavu 0:0, všichni jsme po sobě jen nevěřícně koukali, jak nám soupeř z 8. ligy nadělal pořádné starosti.
Druhá půle začala stejně jako první skončili. Dále jsme zkoušeli překonat zaparkovaný autobus, zatímco soupeř zkoušel chodit do rychlý brejků, kterých začalo pomalu přibývat. Jenže v tom, jakoby soupeři pozvolna narůstalo sebevědomí, což se po chvilce ukázalo jako osudné. Soupeř se rozhodl, že má navíc, odbrzdil autobus a začal se snažit kombinovat směrem dopředu. Toho jsme ihned využili a dvěma rychlými góly Maršouna a Marcina jsme šli do vedení. Poté se sice soupeři povedlo povedeným zakončením snížit, ale poté opět přišli povedené ofenzivní akce zakončené Mihulou, který dvěma brankami rozhodl o tom, kdo se stane postupujícím. V závěru ještě Diablos dělali co mohli, ale více než jeden gól se jim vstřelit nepodařilo.
V příštím kole nás čeká zápas s Morová Rána, která nejspíše přes zimní přestávku zlepšila docházku a tak nás čeká o poznání těžší utkání než při posledním střetnutí, kde jsme hráli téměř celý zápas přesilovku.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
27/02/202215:15Pohár Pavla Formáčka 2022

Hřiště

Pražačka
Za Žižkovskou vozovnou 2716/19, Praha 3

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Youngsters FC044
Diablos Blancos C.F.022

Youngsters FC

4Dominik Letko Obránce
6Aleš Vokoun Obránce
9Martin Charvát Obránce
10Lukáš Mihula Útočník
11Jakub Maršoun Útočník
13Denis Mareček Záložník
2Antonín Vávra Obránce
15Jakub Hanzík Záložník
5Marcel Marcin Obránce

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *