Report

Mizerní Youngsters děkují kapitánovi
 
Není každý den posvícení, ale že to bude až takhle špatné, to asi nikdo ze sestavy Youngsters před pohárovým duelem s týmem Tutto Bene nepředpokládal. Hráči soupeře nasadili do zápasu dokonce hráčku, hrdě nosící mikinu celku Čechie Tuklaty.
Nesoutředěný favorit se dočkal trestu hned v úvodu. Špatné Maršounovo zpracování využil bleskurychle střelou do protipohybu gólmana nejlepší hráč Tutto Bene. Frajer s asijským původem vůbec v zápase předvedl i řadu dalších fotbalových věcí a byl jediným z fotbalistů Tutta, který snesl opravdu přísné měřítko.
U nás byl takovým bezpochyby jenom Maršoun, který ještě do poločasu stačil vyrovnat. První půle se pak dohrávala s řadou nepřesností. Youngsters si vůbec nevěděli rady s napadajícími soupeři a zejména rozehrávka a přechod do kloudné akce vázl.
Druhou půli otevřel druhým gólem Maršoun a když už to vypadalo, že se Youngsters zklidní, přišly po delší době také fatální chyby Nováčka v brance. V prvním případě lehkou malou domů zpracovával tak ledabyle až mu prošla za záda, v tom druhém – mezitím přišel další Maršounův gól – zase neodhadl dlouhou přihrávku, vyběhl a prohrál souboj s hráčem soupeře.
Nadšený soupeř si mohl připsat velký zápis, i když jenom v podobě remízy, to by ale nesměl být na place dlouholetý kapitán, jenž v 60. minutě napřáhl a nakonec prakticky pouze on rozhodl o tom, že se nebude ve světě malého fotbalu mluvit o středeční ostudě na Jižním Městě.
Psát o výkonech dalších hráčů nemá úplně cenu. Můžeme tedy alespoň použít otřepané: Když se daří tak je snadný vyhrát, ale vyhrát když se nedaří, to je kurva kumšt! I když dle názoru autora ani tohle přísloví zápas úplně nevystihuje.
 
Příště musí hráči Youngsters předvést jednoznačně diametrálně odlišný výkon.

Podrobnosti

DatumČasSoutěž
08/07/202018:45Letní turnaj 2020

Hřiště

Mikulovka
Mikulova 1594/4, Praha 4 (11)

Výsledky

Klub1. poločas2. poločasGóly
Youngsters FC134
Tutto Bene123

Youngsters FC

1Jan Nováček Bránkář
2Antonín Vávra Obránce
3Aleš Náprstek Obránce
4Dominik Letko Obránce
6Jakub Hanzík Záložník
11Jakub Maršoun Útočník
25Daniel Vokurka Útočník

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *