YOUNGSTERS POPRVÉ V SEZONĚ PADLI!

Zápas proti jednomu z nejlepších týmů naší soutěže, Morové Ráně, pro nás přitom nezačal vůbec špatně. Steinocherova zbloudilá střela si k překvapení všech našla skrze děravé rukavice brankáře cestu až do sítě. Kdo by v tu chvíli čekal, jakým způsobem bude deptat naše střelce ve zbytku zápasu…

Kvalita soupeře se ale brzo začala projevovat a šance na jejich straně začaly naskakovat. Velké problémy nám dělaly zejména náběhy z druhé vlny, které jsme zachytávali jen s obtížemi. A nebo taky vůbec, jako ve třech dost obdobných případech. A protože šance na naší straně zůstali nevyužity, do kabin se šlo za stavu 3:1 pro Morovou Ránu.

O půli jsme si řekli, že je třeba více se tlačit před brankáře a tato taktika brzy slavila úspěch. Charvát se chvíli zapomněl na hrotu a díky jeho práci v brankovišti slavila úspěch Steinocherova skrytá střela. Morová Rána ale velmi rychle reagovala a opět odskočila do dvoubrankového vedení.

Další průběh zápasu se nesl v duchu našeho marného dobývání soupeřovi branky a rychlých brejků na druhé straně, které musel několikrát řešit opět skvělý Nováček. A když se nám pár minut před koncem konečně povedlo přiblížit se na rozdíl jedné branky poté, co Steinocher završil hattrick, Morová Rána nám snad ihned z následující akce opět odskočila. Z této rány už jsme se oklepat nedokázali a do konce zápasu ještě jednou inkasovali.

Utkání mělo vysoké tempo, k čemuž kromě kvality obou týmů přispěli i velice přesně pískající rozhodčí. Nezbývá než pogratulovat soupeři a již zítra jit zabojovat o další dva body do tabulky.