Bobby Brown

Toto je ukázka Realizační tým. Jako nový SportsPress uživatel, můžeš jít na tvoji nástěnku ke smazání Realizační tým a vytvoření nového Realizační tým tvého obsahu. Bavte se!

Audi United FC — Youngsters FC

YOUNGSTERS NA „PRVOLIGOVÉ“ CIZINCE NESTAČILI

Vůbec poprvé v historii týmu jsme se utkali s týmem Audi United, který je prošpikovaný fotbalovými cizinci a dlouhodobě hrál pravidelně první ligu. Zápas tedy, v kterém jsme opět mohli spíš překvapit, než počítat s jasným bodovým ziskem. Večerní čas opět nahrával naší soupisce a tak jsme dali celkem v klidu dohromady devět borců, včetně legendárního Kindla, který si opět po vstupu na hřiště neodpustil svoji typickou vyhlídkovou chvilku na balónu.

Do prvního poločasu jsme šli zodpovědně z obrany a prakticky hned po první kombinaci jsme díky Tetivovi a jeho bodáku šli do vedení. Audi bylo na balónu a vytvářelo si postupně jednu šanci za druhou, které nesmyslně likvidoval famózní Nováček. Forma našeho brankáře udivovala nejednoho fanouška, včetně věrného Piláta, který stál opět na značkách a podporoval svůj mančaft. Do šaten se šlo nakonec za stavu 1:0 a vše vypadalo růžově, protože šance na brejky se otvírala víc a víc.

Druhý poločas jsme už tak parádně nezačali a spíš jsme se bránili zuby nehty a co předváděl Nováček v bráně nejde snad ani slovy popsat, snad jen dodám, že je čest mít mezi tyčemi takového čaroděje. Nakonec se vsak Audi přeci jen povedlo nějak prazvláštním způsobem prorotovat před naším brankářem a vyrovnat tak na 1:1. Od tohoto gólu přišli spíš po individuálních akcích i nějaké šance na naší straně, ale bohužel né příliš dobře hrající Maršoun nedokázal razantněji zakončit a všechny pokusy, tak končili lehce v rukou brankáře. I přes dobrou obranu a zázraky v bráně, nás přeci jenom zkušenější a fotbalovejší soupeř postupně rozebral a v závěru nám nadělil čtyři branky. Výsledek tedy nakonec přísný, ale pro našeho soka zcela zasloužený.

Flyers Jinonice FC — Youngsters FC

PŘEKVAPENÍ KOLA SE NEKONÁ

Po třítýdenní pauze, kdy náš tým nejprve odpočíval a poté zvítězil kontumačně nad Holosmetkami, nás konečně čekal návrat na umělý trávník. Naším soupeřem byl lídr skupiny, obávaní Flyers Jinonice. Kdo by tento tým přeci jenom neznal, tak mají celkem skromnou bilanci několika postupu a nespočet výher v řadě, kdy je ani druhá liga nepřibrzdila a v příští sezóně se mohou těšit na hanspalskou elitu. Náš tým se i přes několik absencí nakonec sešel v obvykle početné sestavě, zakoupil lístky na kolotoč a těšil se na porovnání s třetiligovými fotbalisty.

První poločas v celkem dusném počasí začal velmi vlažně a kombinující Jinonice jakoby neměli ani moc chuť hrát, přesto netrvalo dlouho a tečovaná střela skončila prapodivně v naší síti. Následně by se dalo říct, že akce střídala akci a i když Flyers prakticky netrefovali branku, případně nás zachránila konstrukce, či opět skvěle chytající Nováček, který si na lídra ani nevzal fotbalové obutí, tak my jsme byli přesnější. Jednu z našich překombinovaných akcí ukončil Maršoun, když prostě jenom jak jeho zvykem prásknul do balónu a bylo to 1:1. V tomto duchu kdy i my neproměnili pár slibných situací skončil první poločas.

Do druhého poločasu jsme šli nabuzeni, že by to klidně mohlo jít protože Jinonice jsou velmi šikovní o tom žádná, ale upřímně už jsme hráli se silnějšími celky, kteří bych řekl, tak nějak hráli více týmově. Zápas jsme si užili a odehráli velmi zodpovědně, ale jestli jsme udělali nějakou chybu, tak to byla ta v 31. minutě, šli jsme do vedení moc brzo! Kombinace Vokouna s Mihulou hned z kraje druhého poločasu skončila po skvělém voleji Mihuly v brance domácích a my šli nečekaně do vedení, což byla voda na mlýn našeho soupeře. Jinonice ihned prakticky začali více běhat, zapojili do hry golmana a rázem jich bylo plné hřiště. Postupně přebírali otěže zápasu, kdy se jim zcela zaslouženě nakonec povedlo vyhrát 5:2, ale nutno říct, že odcházeli ze hřiště řádně zpocení. Výsledek sice vypadá jasně, ale minimálně polovinu zápasu jsme byli více než vyrovnaný soupeř, což při závěrečném loučení přiznal i náš sok, který nás pochválil a prakticky nechápal naše postavení v tabulce. V tomhle zápase od nás body nikdo nečekal a tak jsme i po prohraném zápase odcházeli s úsměvy na tváři, že jsme si dobře zahráli. Příští týden náš čeká desáté kolo a rovnou i jedna dohrávka, které hodně napoví jak nakonec dopadne letošní záchranářská mise.

Youngsters FC — Pneuservis-Bartoušek

YOUNGSTERS PŘIŠLI O VÝHRU V POSLEDNÍ VTEŘINĚ

Před začátkem zápasu všechny příjemně překvapil příchod Kindla, který své dvacáté „Možná“ konečně proměnil v reálnou účast. Protože se ze svých povinností dokázal urvat i Charvát, naše defenzivní řady vypadaly tentokrát velice slušně a proti Pneuservisu bez hlavních hvězd jsme si věřili.

Proti soupeři, který si to umí strčit a rád si v útoku vypomáhá i s gólmanem, jsme od začátku zalezli do obranné ulity a chtěli hrozit hlavně z brejků a standardních situací. A obě věci nám dnes fungovali na výbornou. Přestože Pneuservis měl většinu času míč na kopačkách, jako první jsme udeřili my, na Maršounův aut si na zadní tyči naskočil Mihula a do protipohybu brankáře otevřel skóre utkání. Do půle se nám podařilo vstřelit ještě jednu branku, rohový kop zatloukl do sítě Letko. Zodpovědná hra a skvělý Nováček v brance pak stáli za tím, že do kabin se šlo za stavu 2:0 pro Youngsters.

Do druhé půle vlétl soupeř nabuzený a dvěma slepenými goly se mu povedlo vyrovnat. Nejdříve si vybral svou jedinou slabší chvilku v zápase Nováček a podruhé soupeř chytře schoval střelu od postranní čáry za houf hráčů bojujících o pozice před brankou. Museli jsme tak opět zkusit trochu vystrčit růžky a pomohla nám k tomu zase standardní situace. Trestňák těsně před vápnem posunul Charvát Maršounovi, tomu střelu ještě obrana zvládla zblokovat, číhající Tetiva už ale procedil míč z úhlu do sítě. Když pak Kindl využil vysokého postavení brankáře a zhruba deset minut před koncem nás přes celé hřiště poslal do dvoubrankového vedení, každý už věřil, že dva body zůstanou doma. Pneuservis se ale nevzdal, přikoval nás na naší polovině, minutu a půl před koncem se mu povedlo snížit a z poslední akce zápasu nakonec také vyrovnat. Skvělý výkon Youngsters tak bohužel opět nebyl podpořen toliko potřebnými body, letos bohužel jako by nám vždy v rozhodujících momentech chybělo trošku štěstíčka. Body se tak budou muset udělat jinde. Bude to už za dva týdny proti Holosmetkám? Buďte s námi a držte palce, Youngsters Fakin Champions!

Inter Ohradní — Youngsters FC

YOUNGSTERS NEZVLÁDLI DŮLEŽITÝ SOUBOJ S INTEREM
Ačkoli jsme před zápasem opět řešili samé příjemné starosti s docházkou, po zápase už nám moc do zpěvu nebylo.
Už na startu ligy nám bylo jasné, že tento zápas bude jedním z klíčových pro naše setrvání ve druhé lize a tak soupiska na tento zápas den před zápasem čítala neuvěřitelných 13 hráčů. Chyběl snad jen Charvát, který letos Hanspaulku totálně sabotuje a Nováček, který odjel do zahraničí. Po dohodě v týmu zůstali dva hráči doma a na zápas jsme byli připraveni v 11ti lidech. Dobrou zprávou také bylo uzdravení Hájka, který se tak poprvé mohl ukázat v ligovém zápase.
Samotné utkání pak bylo velmi nervózní už od samého začátku. Spousty chyb následovaných fauly, které se brzy rozhodčím začali vymykat kontrole a šancí poskromnu. Bylo tak zjevné, že tento zápas vyhraje ten, komu se podaří vstřelit první branku. To se nakonec po jedné nenápadné střele z 20ti metrů, na kterou si naběhl jeden z útočníků, lehce před vápnem tečoval a Letko neměl nárok. Od té doby soupeř především pečlivě bránil a my nedokázali téměř nic vymyslet.
V druhém poločase zápas probíhal téměř pořád stejně a nám nezbývalo nic jiného, než vsadit vše jen na útočení. Netrvalo dlouho a soupeř přidal další dvě branky a bylo hotovo.
Výsledek pro nás je velice znepokojující vzhledem k vývoji v tabulce. Nyní nás čekají 3 náročné zápasy za sebou, kde se utkáme s týmy aspirující na postup a tma se body budou získávat velice těžko. První duel nás čeká již zítra proti Pneuservisu Bartoušek, který nám v minulé sezoně nadělil 17 branek ve dvou zápasech.
Čeká nás tedy ještě dlouhá a trnitá cesta k setrvání ve druhé lize.

Youngsters FC — Saens 1.FC

YOUNGSTERSKÉ SRDÍČKO NA BODY NESTAČILO

Po posledním debaklu od Morové rány nás čekal další nepříjemný soupeř Saens 1.F.C, který ještě minulou sezónu hrál první hanspaulskou ligu, a tak bylo potřeba udělat pár změn v sestavě. Volno dostali Vávra, Hanzík a Jaroš, naopak větší fotbalovost měli přivést navrátilci do sestavy Kindl s Tetivou a konečně také lídr Charvát. Bohužel v den zápasu začala chodit jedna omluvenka za druhou, a tak jsme se nakonec sešli pouze s jedním hráčem na střídání.

Hned od začátku bylo jasné, že soupeř má herně i početně navrch a ihned po zasazení typického stromu v našem vápně začal obléhat naši branku. Prakticky hned v úvodu přišla hrubá chyba Nováčka, kterou musel z brankové čáry obětavým skluzem hasit Maršoun. Uběhlo pár minut a po individuální akci Maršouna jsme možná trochu překvapivě šli do vedení. Od té doby Saens jako by ztratili svoji fotbalovost a začali jim trošku téct nervy. Jistě, většinou jsme si vzadu museli pomoct drobným faulem, ale i na straně druhé se nehrálo v rukavičkách. Především mladý Koudelka za svou drzost dostával přes párky. Po několika tyčkách a břevnech, kdy náš tým držel skvěle chytající Nováček, jsme bohužel po skrumáži před brankou inkasovali na 1:1. Výborná hra dozadu s vyražením do brejků nesla ovoce i o pár chvil později, když se utrhnul Maršoun s Tetivou a i přesto, že prvně jmenovaný prostě nebyl na několik pokusů i přes svou snahu schopen nahrát, tak nakonec vypálil utajenou střelu, která k údivu všech skončila v brance. Saens začali téct nervy a po několika strkanicích, kdy Mihula obdržel žlutou kartu, jsme šli do pauzy s těsným vedením.

Druhý poločas došli našemu týmu síly, a tak jsme se především snažili přežít nápor soupeře a některé tvrdé souboje, které si soupeř obhajoval tím, že to my hrajeme jako prasata. Hra se tedy dost kouskovala až nakonec náš val padl po perfektně proceděné standardce. I přes herní převahu našeho soupeře jsme se dostali nakonec do obrovské příležitosti, ale po individuální akci Maršoun jen těsně minul. Bohužel utkání pak ovlivnila chyba do té doby na hanspaulské poměry fantasticky pískajícího rozhodčího. Maršoun byl v útočné akci nakopnut přes kotník tak, že to bylo slyšet až za Prahou, a i přesto píšťalka zůstala němá. Kapitán týmu ležel v bolestech na zemi, naši hráči čekajíc, co se bude dít a soupeř po rychlém autu si to přímo valil na bránu a světe div se … gól 3:2 a vše dle sudího v pořádku. Na nějaký zvrat už naší skvělé bojující „mladíci“ neměli sil, i přesto se povedlo ještě zápas zdramatizovat. Jeden z obránců příliš dlouho stál na balónu, následně mu ho Maršoun vypíchl a pár minut před koncem utíkal sám na golmana. Bohužel pro nás však přišla záchranná brzda chybujícího obránce, který za svůj faul viděl červenou kartu. V posledních minutách jsme nedokázali využít přečíslení, a tak bohužel po pěkném bojovném výkonu odcházíme ze zápasu bez jediného bodu, který byl proti favoritovi velmi blízko. Nezbývá nic jiného, než soupeři poblahopřát ke zvládnutému utkání a soustředit se na další utkání.

Morová rána 1.FC — Youngsters FC

Youngsters dostali velikonoční výprask již ve čtvrtek
Třetí zápas s Morová Rána dopadl ještě hůře, než ten předchozí. Nutno podotknout, že opět zcela zaslouženě. Youngster nikdy nehráli krásný fotbal, výhry se rodily především po zodpovědné práci v defenzivě, důrazu, poctivém běhání a chytrostí v zakončení. Bohužel již nejsme žádní mladíci a většinu těchto parametrů již naše hra proti silným soupeřům hodně postrádá. Pokud tedy chceme hrát druhou ligu i nadále, je potřeba začít zase makat jako kdysi, protože bez dřiny se nevyhrává!