YOUNGSTERS V NABITÉ SESTAVĚ BEROU NAKONEC POUZE BOD!

V neděli večer na nově položeném umělém pažitu v areálu Pražačka se Youngsters sešli v nebývale vysokém počtu deseti lidí do pole a s brankářskou stálicí Nováčkem v kase. Přítomná byla snad všechna velká jména, a vzhledem k tomu, že soupeř loni třetí ligou doslova proletěl a postup slavil i přes odečet 4 bodů, čekal se pohledný fotbal.

Začátek zastihl Youngsters v dobré pohodě a brzo se šlo do vedení. Maršoun ve vyložené pozici tentokrát překvapivě nestřílel, ale nachystal ještě bonbónek před prázdnou branku pro Steinochera, a ten už neměl žádný problém zasunout. I nadále jsme měli mírnou převahu, ale vyložené šance příliš nepřibývaly. A tak zaúřadoval soupeř a dvěma slepenými góly po laciných ztrátách zápas otočil. Youngsters ale rychle reagovali a ještě do půle se nám opět povedlo převážit misky vah na naší stranu. Nejdříve povedenou pumelicí srovnal Steinocher a do vedení nás poslal po diskutabilním souboji s obráncem Bruins pohotový Koudelka.

Druhý poločas přebrali trochu iniciativu Bruins a činit se tak musel Nováček v brance. My se snažili vyrážet k rychlým brejkům, ale proměnit se bohužel žádný nepovedlo. Zákonitě tak musel přijít trest a zhruba deset minut před koncem soupeř srovnal. V této sestavě byl pro nás bod jednoznačně ztráta a tak se vrhli všechny síly do útoku. Tlak gradoval v posledních dvou minutách, kdy nám po závaru ve vápně odepřel do té doby skvěle pískající sudí naprosto evidentní penaltu. Zákrok byl tak jasný, že i faulující hráč soupeře přestal hrát a se smutným výrazem odcházel od situace nehledě na balon, který se kutálel kousek od něj. Penalta se však i přes nemalé protesty našich hráčů nepískala a zápas tak nakonec dospěl do remízového konce. Přestože soupeř byl kvalitní, v takto našlapané sestavě je to pro nás trochu zklamání.

Start a Conversation

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *