Bobby Brown

Toto je ukázka Realizační tým. Jako nový SportsPress uživatel, můžeš jít na tvoji nástěnku ke smazání Realizační tým a vytvoření nového Realizační tým tvého obsahu. Bavte se!

Monica Bellucci A.C. — Youngsters FC B

Béčko se může těšit na 7. ligu!

Ve čtvrtek v podvečer na plácku Tempo byly karty rozdány jasně. Pokud zvítězíme, nemusíme se na nic ohlížet a postup do sedmé ligy nás nemine. Pokud se tak nestane, postoupí náš soupeř Monica Bellucci A.C. O postup si to tak v posledním kole rozdaly dva týmy přímo proti sobě. Menší komplikací pro nás byla absence gólmanské jedničky, a tak musel zaskočit univerzál Letko.

O co se hraje bylo znát hned od úvodních minut. Youngsters se snažili držet míč, kombinovat odzadu a počkat si na svou šanci. V šesté minutě dostal Mihula přihrávku za obranu, ale bohužel na jeho střelu stačil gólman ještě reagovat. Proti následné dorážce „Lafaty“ Drába už byl ale bezmocný. Vedení nám dodalo na klidu, soupeř se dostával do šancí pouze střelami z dálky nebo dlouhých autů. Všechny jeho pokusy dokázala naše defenziva zachytit a to málo, co prošlo, si s ledovým klidem pohlídal chytající Letko. Další šance už se nám ovšem proměnit nepodařilo a první poločas tak skončil nejtěsnějším možným rozdílem.

V druhém poločase se obraz hry vůbec nezměnil. Obránci kombinovali mezi sebou společně s gólmanem a čekali, až se jim otevře prostor na přihrávku. Odměnou nám byla další šance Drába, který nás poslal do dvougólového vedení. O dvě minuty později bylo ještě veseleji, a to když soupeřův gólman vyrazil střelu pouze do bránícího hráče, od kterého se balon odrazil přímo do sítě. Vedení 3:0 nás možná trochu ukolébalo, čehož vzápětí soupeř dokázal využít a snížit na 1:3. Youngsters byli průběhem lehce zaskočeni, zmatky a zbrklost na naší straně se začali kupit a pouštěli jsme soupeře čím dál více do hry. Naštěstí Letko v bráně byl proti a pokud už se soupeř do šance dostal, tak si s ní dokázal poradit. Naši slabší 5minutovku jsme dokázali přežít a dostatečně nás probrala. Dokázali jsme znovu převzít otěže nad zápasem, držet míč na kopačkách a hru uklidnit. S blížícím se koncem zápasu se naopak začala vkrádat nervozita na kopačky soupeře, začal se spíše soustředit na diskuze s rozhodčím, což nám vyhovovalo. Pokud v tomto zápase bylo něco naší slabinou, tak produktivita v zakončení a střely Karima, Mikeše nebo Akrama, které si cestu do sítě bohužel nenašly. Při rohovém kopu našel Mikeš na zadní tyči nabíhajícího Vávru, ale ani jeho zakončení se mezi tyče nevešlo. Zákonitě tak přišel po naší ztrátě ve středu hřiště trest a soupeři se podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Jelikož soupeři k postupu stačil z dnešního zápasu pouze bod, vycítil tak svou šanci a hnal se za vyrovnáním. Na zodpovědně bránící Youngsters si však nepřišel. Všichni jsme věděli, co nám výhra přinese a podle toho vypadala i naše hra. Soupeř neměl šanci projít. Tohle jsme nemohli pustit. Výhra 3:2 v posledním zápase naší premiérové sezony nám tak zajistila postup do sedmé ligy a můžeme jít slavit.

Youngsters FC B — Bröndby codein IF

Béčko živí naději na 7. ligu

Ve čtvrtek večer čekalo Béčko jeho předposlední vystoupení v premiérové sezóně. Na plácku v areálu jižního města byly karty rozdány jasně. Naděje na postup nám zajistí jen výhra.

V cestě nám stálo Bröndby codein IF, se kterým jsme se dělili o 4. místo. Případná porážka by nám tak definitivně zavřela dveře a ukončila naše postupové naděje. O co se hraje, bylo jasné od úvodních minut zápasu, čemuž především v první půli odpovídala i předvedená hra. Youngsters zodpovědně bránili a snažili se najít mezery v soupeřově obraně. Šancí na obou stranách k vidění rozhodně moc nebylo a byl to spíše boj. V jedné z ojedinělých šancí se ocitl Hanzík, jeho zakončení z poměrně velkého úhlu však skončilo pouze na tyči. O pár minut později se na středu hřiště objevil Karim, který dostal prostor ke střele. Povedenou střelu k tyči však gólman dokázal vytáhnout na roh a odsoudil tak první poločas k bezgólovému stavu.

Druhý poločas Youngsters přidali na pohybu a důrazu. Odměnou jim bylo vedení 1:0, díky důrazu před brankou ze strany Drába. Vedení nám dodalo klid na kopačky, čehož po pár minutách povedeným zakončením využil Pánek. Když o pár minut později navýšili Youngsters skóre na rozdíl tří branek, zdálo se, že posledních pár minut už dohrají s klidem a pošetří síly na poslední bitvu. Ale to bychom nebyli my, abychom si to neudělali těžší. Nejdříve Pánek nabídl po hrubce soupeři snížení na 3:1 a o pár minut později přišla další rána a soupeř se dotáhl na nejtěsnější možný rozdíl. Do konce zápasu zbývalo pár minut, ve kterých se Youngsters dokázali dostatečně zkoncentrovat a zápas dovést do vítězného konce. Vítězství 3:2 nás stále drží ve hře o postup.

Rozhodující bitva nás čeká již ve čtvrtek proti Monica Bellucci A.C.

Youngsters FC B — Patočkova brána FC

One man show legendary ten JH10

Osmé utkání bylo pro Youngsters šancí vrátit se po minulém nepovedeném kole zpět do top 3 a dále pomýšlet na postup. Na plácku v areálu Čechie Smíchov se jim do cesty postavila Patočkova brána FC.

Béčko začala lehce trápit marodka a netradičně jsme se sešli jen se dvěma hráči na střídačce. Začátek utkání nás nezastihl úplně v nejlepší formě. Již v druhé minutě se po naší ztrátě míče dostal soupeř do vedení. Naštěstí bylo dost času se zápasem něco udělat a Youngsters se hned pustili do útočení. Po pár minutách byla naše snaha odměněna vyrovnávacím gólem Hanzíka. Vedení nám bohužel vydrželo sotva pár minut. Při bránění soupeřova rohu přišla obrovská laxnost v našem vápně a soupeř se pohodlně ujal vedení 2:1. Youngsters však měli ve svém středu ve výborné formě hrajícího Hanzíka, který byl s dosavadním výsledkem nespokojen a chtěl s ním něco udělat. Nejprve díky teči bránících hráčů srovnal na 2:2, aby o pár minut své představení v první půli završil zkompletováním hattricku. První poločas tak skončil 3:2 pro Hanzíka.

Úvodní minuty nám nejdou. To se potvrdilo bohužel i v tomto utkání, kdy jsme záhy po začátku druhé půle nechali soupeře srovnat na 3:3. Soupeř mohl dělat co chtěl, aby v tomto zápase získal body, ale měl prostě smůlu. Na útočné polovině se objevil Hanzík a překlopil vedení na naši stranu v poměru 4:3. Soupeř z něj již začínal být lehce frustrován, což se na něm projevilo polevením v koncentraci a nechal nás odskočit na rozdíl 3 branek v poměru 6:3. Vedení, místo aby nám přidalo na klidu, nás spíše vyvedlo z koncentrace a darovali jsme soupeři snížení na 6:4. Dosavadních pět vstřelených branek bylo Hanzíkovi málo, a tak se rozhodl přidat ještě svou šestou trefu v tomto utkání, čímž zkompletoval hattrick i v druhém poločase. V poslední minutě se ještě podařilo soupeři snížit na konečných 7:5.

„Mladící“ tak sice splnili svůj plán v tomto utkání brát dva body, pro diváky to byl jistě pohledný zápas se spoustou branek, ale předvedená hra nebyla rozhodně podle našich představ. V závěrečných kolech nás tak čeká ještě spousta tvrdé práce v boji o postup.

V dalším kole na nás čeká boj na půdě lídra naší soutěže, což bude ta největší prověrka naší kvality a připravenosti na postup do 7. ligy. Pokud u toho s námi chcete být, stačí dorazit ve čtvrtek 17.11. ve 20:15 do areálu Pražačky.

InBev Tigers — Youngsters FC B

Béčko si bere příklad z výkonu Sparty v derby.
V sedmém utkání nás čekal přímý boj o druhou příčku proti !nBev Tigers, který byl před námi jen díky lepšímu skóre. Naši borci si chtěli vytvořit co nejlepší pozici do závěrečných zápasů 8. ligy.
Netradiční čas výkopu, již v 17:45, se pro nás ukázal jako menší komplikace, naše gólmanská jednička Šaněk bohužel nestíhal. Do branky se tak od prvních minut postavil Hanzík. Bohužel taktika „co nejvíce mu pomoci a nepustit soupeře do šancí“ vzala za své už ve třetí minutě, kdy se střelou mezi nohy dostal soupeř do vedení 1:0. O pár minut později ztratil Letko na naší polovině lacině míč, čehož soupeř dokázal využít a navýšil svůj náskok na 2:0. Mezitím dorazil Šaněk, který se ihned bez rozcvičení postavil do branky a čelil dalším pokusům soupeře. Ani přítomnost gólmanské jedničky nedokázala zabránit našemu soupeři ve vstřelení další branky, která přišla v 15. minutě. Bohužel náš výkon byl hrůzostrašný, všude jsme byli pozdě, soupeř v poklidu kombinoval a dostával se do dalších šancí. My jsme se na útočnou polovinu dostávali jen sporadicky. Byli jsme zralí na ručník, ale kalich hořkosti jsme v prvním poločase ještě neměli do dna vypit. Před koncem první půle jsme dostali ještě čtvrtý gól.
Naštěstí zde podobnost s hráči Sparty končí. Do druhého poločasu jsme nastoupili jako úplně jiný tým. Přidali jsme na pohybu, důrazu a zatlačili soupeře před vlastní branku. Odměnou nám byl hned po pár minutách gól na 4:1, o který se postaral Marcin. Youngsters byli jako polití živou vodou a nadále drželi soupeře přikovaného na vlastní polovině. Po povedené střele Akrama bylo ještě veseleji. Youngsters cítili šanci se zápasem ještě něco udělat a nechtěli se tak lehce vzdát. Jejich snahu navíc podpořil kontaktní gól z kopačky Mikeše, který snížil na 4:3. Soupeř byl z výsledku druhého poločasu rozhozen, ztrácel půdu pod nohama a přál si, aby už byl konec. Šance na srovnání se naskytla pár minut před koncem, v podobě standardní situace z dobré vzdálenosti. Bohužel jsme ji nedokázali využít a zakončení si cestu mezi tři tyče nenašlo. S blížícím se koncem zápasu jsme museli hru ještě více otevřít. Kýžené vyrovnávací branky se nám však dosáhnout nepodařilo. Navíc nám v poslední minutě soupeř zasadil další ránu a navýšil své vedení na konečných 5:3.
Tentokrát Youngsters na body nedosáhlo. Nepomohl jim k tomu ani „heroický“ výkon v druhém poločase. Nezbývá nám tak nic jiného, než tento zápas hodit za hlavu a v dalším zápase, který nás čeká již v úterý na Smíchově proti Patočkově Bráně FC od 19:30, napravit naše zaváhání.

Youngsters FC B — Yakuza

Béčko si připisuje další dva body!
Po delší pauze čekalo Béčko již šesté vystoupení v 8. lize. Ve čtvrtek na Aritmě se jim do cesty postavil tým Yakuza, který loni hrál 7. ligu a v tabulce byl jen bod za nimi. Postavení v tabulce slibovalo zajímavý zápas, bohužel v prvním poločase tomu tak nebylo.
Hra se odehrávala ve středu hřiště se spoustou ztrát, osobních soubojů a nepřesností, s minimem šancí na obou stranách. O vzrušení se tak v prvním poločase staral především Mikeš, který svou důraznou hrou a vystrčenými drápky řádně soupeři pil krev. V ojedinělé šanci se ke konci prvního poločasu objevil Hanzík. Po povedeném průniku se ocitl ve vápně sám proti gólmanovi, avšak jeho střela šla bohužel jen těsně vedle tyče. Společně se zakončením byl skluzem ve vápně Kuba sražen bránícím hráčem, ale dle nepochopitelného výkladu pravidel rozhodčího se k našemu překvapení nejednalo ani o penaltu ani červenou kartu. Argument pana rozhodčího, že dokázal zakončit, byl řekněme lehce diskutabilní. Poločas tak skončil bez branek.
Druhá půle už náš ovšem zastihla v lepší formě. Zpřesnili jsme přihrávky, přidali na pohybu a šancí na naší straně začalo přibývat. Za naši aktivitu jsme byli záhy odměněni vedoucí brankou. Mikeš se na středu šikovně uvolnil, jeho první střelu brankář dokázal vyrazit, ale pouze zpátky k Mikešovi, který se neunáhlil, našel lépe postaveného Drába, který věděl, jak s jeho nabídkou naložit a poslal nás do vedení 1:0. Vzápětí se do obrovské šance dostal naopak soupeř, kdy se řítil sám na Šaňka, který včasným vyběhnutím dokázal jeho pokus vyrazit. Bohužel míč se odrazil soupeři zpátky na nohu a když už se zdálo, že přes ležícího brankáře vyrovná, vykopl míč letící do brány zodpovědně se navrátivší Hanzík. V duchu „nedáš, dostaneš“ se v další šanci objevil Marcin, který si vedl o poznání lépe, než soupeř a poslal nás do vedení 2:0. Konečně jsme se uklidnili a převzali otěže nad zápasem. Další branka na sebe nenechala dlouho čekat a postaral se o ni opět Dráb, který dokázal usměrnit nabídku od Mikeše do soupeřovy sítě. Youngsters v klidu kombinovali a hledali další cesty k soupeřově bráně. Pár minut před koncem zápasu mohli diváci zhlédnout „neuvěřitelné“ zpracování a uvolnění Krále na polovině hřiště, kterým jsme se ocitli v přečíslení dva na jednoho. Král si počkal a připravil tutovku pro Marcina, který se nenechal přemlouvat a zvýšil na konečných 4:0. Povedeným výkonem v druhé půli jsme se tak zase o krůček přiblížili našemu cíli v podobě postupu. Další zápas nás čeká ve čtvrtek v Záběhlicích od 17:45 proti InBev Tigers.

Hamburk VP — Youngsters FC B

BÉČKO ZPÁTKY V SEDLE!

V rychlém sledu čekal na Béčko v pražských Kbelích jejich další zápas. Soupeřem jim byl Hamburk VP, kterému se do té doby úplně bodově nedařilo a Youngsters se potřebovali oklepat z první porážky a vrátit se zpět na vítěznou vlnu. I přes menší komplikace s pražskou dopravou, se Youngsters nakonec sešli v hojném počtu, tzv. na dvě pětky. Poprvé se na hřišti navíc představil Pánek. Zastupující kapitán Šaněk provedl pár menších změn v sestavě, doladil nedostatky v taktice a mohlo se vyrazit na soupeře.
Začátek zápasu nás zastihl v lepší formě než poslední kolo. Od začátku zápasu jsme se snažili držet míč na kopačkách, vyčkávat na chybu soupeře a nepouštět ho vůbec do hry. Na malém hřišti ve Kbelích nebylo moc prostoru pro kombinaci a šance dlouho nepřicházely. Soupeř zodpovědně bránil před svou branku a čekal na brejky. Taktika mu vycházela do té doby, než na levé straně Mikeš rychle rozehrál aut na Drába, který se prvním dotekem šikovně otočil a druhým dotekem neomylně poslal Youngsters do vedení 1:0. Soupeř hrozil z brejku a standardních situací, kde dokázal využít našeho občasného nedůrazu. S čím si neporadili obránci, s tím si naštěstí poradil v bráně stojící Šaněk. První poločas tak skončil naším nejtěsnějším vedením.
V druhém poločase se obraz hry moc nezměnil. Po povedené kombinaci se dostal k míči Hanzík, neukvapil se střelou z první, balon si zpracoval a poslal nás do vedení 2:0. O pár minut později naše obrana nedokázala odvrátit dlouhý nakopnutý balon a soupeř nepochopitelnou hlavičkou, která zapadla na zadní tyč, snížil na 2:1. Youngsters zachovali klid, nenechali se tím vyvést z tempa a dále se drželi své hry. Vávra na polovině hřiště vystihl soupeřovu nepřesnou rozehrávku, postupoval sám na brankáře, ale v zakončení selhal. O pár minut později se v podobné situaci ocitl Král, který si vedl o poznání lépe a svou střelou mezi nohy nedal brankáři šanci. Zajistil nám tak opět dvoubrankové vedení. Do konce zápasu přidali Youngsters ještě jeden gól a připsali si tak dva body do tabulky. Nejlepším možným způsobem nám poskytli odpověď na otázku, jestli na nich první porážka zanechá nějaké následky, nebo se z ní rychle oklepou a vezmou ponaučení.
Další zápas nás čeká až po delší pauze 20.10. na Aritmě od 20:45 proti Yakuze.

Youngsters FC B — Balbín FC

Béčko poprvé bez bodu! Páteční večer čekalo naše béčko jejich čtvrté vystoupení v této sezoně. Do cesty se jim na hřišti ve Stodůlkách postavil Balbín FC, který ještě donedávna hrál 2. ligu. K zápasu však nastoupil bez střídání.

Youngsters se opět sešli v hojném počtu. Navíc jak už se pomalu stává jejich rituálem, provedli před zápasem společnou rozcvičku, aby se naladili a připravili na zápas a v boji o další body tak neponechali nic náhodě.

Bohužel toto všechno bylo zapomenuto hned od úvodního hvizdu. Od začátku se nám na kopačky vkrádala zbrklost, nepřesnost v rozehrávce a nedůslednost v obraně. Těchto zmatků dokázal soupeř využít a dostat se v 10. minutě do vedení. Youngsters to naštěstí nezlomilo a hned po pár minutách dokázali vyrovnat. Na pravé straně hřiště se uvolnil Marcin, poslal balon do vápna, kde ho Akram ještě přenechal lépe postavenému Hanzíkovi na zadní tyči. Ten si s nabídnutou šancí poradil střelou na vzdálenější tyč, kterou nedal brankáři šanci. Bohužel vyrovnání klid na naše kopačky nepřineslo, naše hra byla dále plná nepřesností a nedařilo se nám dostat se do tempa. Když už to vypadalo, že první poločas skončí remízou a bude tak prostor se trochu uklidnit, říct si nějaké pokyny směrem k druhé půli, soupeř dokázal využít opět našeho nedůrazu a v poslední minutě prvního poločasu šel opět do vedení.

Na začátku druhého poločasu bylo ještě hůř. Vávra s Letkem dokázali soupeře zastavit pouze za cenu faulu a darovali tak soupeři standardku z velmi výhodné pozice. Tu však ještě dokázal Šaněk vyrazit, ale na následnou dorážku už zareagovat nestačil. Youngsters tak prohrávali 3:1 a byla to pro ně nová situace, se kterou se ještě nesetkali. Soupeř začal bránit v 5 lidech před vlastní bránou a šance na snížení moc nepřicházely. Ze standardní situace po faulu na Letka, dokázal Mikeš trefit pouze břevno. Což byla už třetí branková konstrukce, která se nám v tom zápase postavila do cesty. V další situaci nedokázal Akram natřikrát prostřelit hostujícího brankáře. Snížení přinesla až další standardní situace po ruce bránícího hráče. Akram prostrčil míč na Karima a ten vykřesal poslední jiskru naděje. Snížení na 3:2. Do konce zápasu zbývalo ještě necelých 10 minut. Času s výsledkem něco udělat bylo ještě dost, ale ani jednu z našich šancí se nepodařilo přetavit na vyrovnávací branku. V závěru ještě stačil Mikeš opět orazítkovat břevno. Kýženého vyrovnání jsme se tak nedočkali a museli jsme poprvé letos zkousnout porážku.

Nezbývá nám tak nic jiného, než tento smolný zápas hodit za hlavu, vzít si z něj ponaučení a do dalších zápasů opět nastoupit s čistou hlavou. Vrátit se k poctivé obraně, vysokému nasazení a bojovnosti.

Další zápas nás čeká již v pondělí ve Kbelích od 18:30, proti Hamburk VP.

LDT Sopka — Youngsters FC B

Béčko k nezastavení!

Ve třetím vystoupení v letošní sezoně čekal na borce z béčka další neznámý soupeř. Jediné, co jsme věděli, že Sopka zatím v letošní sezoně nezískala ani bod a budou chtít s tím něco udělat. Youngsters se mohli opět opřít o široký kádr a hojnou účast podpořenou první letošní účastí kapitána Býčka, který se toho hned od začátku chopil pevnou rukou. Týmová porada, udílení taktiky, rady v kombinaci se společnou rozcvičkou dostatečně hráče připravila a mohli jsme začít.

Od začátku zápasu naši borci začali plnit taktické pokyny do puntíku. Kombinace mezi obránci a hledání cesty k soupeřově bráně nesla ovoce. V první šanci se objevil po pár minutách Král, který svou příležitost proměnit nedokázal. Prostřelit soupeřovo golmana se podařilo až Daliborovi, který nám svou pohotovou střelou dodal více klidu na kopačkách a jednobrankové vedení. Youngsters se snažili o přidání dalších branek, ale soupeř hrající v 5lidech před svým brankářem nám to rozhodně neulehčoval. Soustředil se na bránění a vyrážel do brejků. Většinu takovýchto pokusů dohrával soupeř poměrně tvrdě, což se nám pochopitelně moc nelíbilo. Naštěstí před koncem prvního poločasu jsme se dočkali odměny v podobě druhého gólu. Dráb nevvpustil souboj před brankou a donutil soupeře k vlastní brance. Těsně před koncem prvního poločasu bylo ještě veseleji. Akram střelou mezi obránci zvýšil již na 3:0.

Po krátké přestávce, doladěni taktických pokynů a s vedením 3:0 se šlo na výkop druhé půle. V druhém poločase se obraz moc nezměnil. Youngsters zodpovědně bránili a čekali na svou šanci. A ta přišla. Na pravé straně hřiště se dostal k míči Sobotka, který oklamal brankáře a zvýšil již na 4:0. Dalekonosné pokusy od Letka, Vávry nebo Býčka golman Sopky za svá záda nepustil. Stejně tak dopadla i obrovská šance Akrama, který nedokázal skórovat do zcela odkryté branky. V samotném závěru mohl ještě navýšit skóre Vávra, ale nedokázal na zadní tyči dopravit balon do sítě po šikovném uvolnění Mikeše ve středu hřiště. Soupeř se nevzdal a snažil se alespoň o čestný úspěch. Poslední šanci k tomu dostal v 60. minutě díky rohu, ale ani tato jeho akce brankou neskončila a Šaněk si tak mohl vychutnat svou první letošní vychytanou nulu.

Příští zápas čeká borce z béčka tým Balbín FC na hřišti ve Stodůlkách tak přijďte fandit!